Mike'o Browno auklėtiniai namuose 125:104 (35:23, 27:27, 44:26, 19:28) susitvarkė su Jutos „Jazz“ (9-17) kolektyvu.

Šeimininkai įmetė net dešimt tritaškių daugiau nei jų varžovai – 22 prieš 12.

Vienas tiek, kiek visa „Jazz“ komanda – 12, sušveitė karjeros rungtynes sužaidęs Keeganas Murray'us. Vos antrą sezoną NBA lygoje leidžiantis gynėjas pataikė 12 tolimų šūvių iš 15-os, o labiausiai šėlo trečiame kėlinyje, kai suleido 7-is tritaškius ir surinko 26 taškus.

Iš viso K. Murray'us finišavo su 47 taškais (4/8 dvitaškiai, 12/15 tritaškiai, 3/4 baudos, 8 atk. kam.) ir visiškai kompensavo tai, kad mačą dėl peties skausmų praleido komandos lyderis De'Aaronas Foxas.

Keeganas netgi kėsinosi į visų laikų NBA rekordą, iki šių dienų priklausantį Klay'ui Thompsonui. Pastarasis per susitikimą yra įskraidinęs net 14 tritaškių (2018 m. per akistatą su Čikagos „Bulls“). Tiesa, tuomet jam prireikė net 24 bandymų.

Dar sykį netoli trigubo dublio buvo Domantas Sabonis, kuris per 39 minutes sukaupė 20 taškų (9/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 2/4 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus (pusė iš jų virto būtent K. Murray'aus tritaškiais) ir 6 klaidas.

18 taškų pridėjo Malikas Monkas, 16 – Harrisonas Barnesas.

Svečiams Collinas Sextonas atnešė 28, o Lauri Markkanenas – 18 taškų.