„Karaliai“ išvykoje 123:98 (33:28, 38:31, 24:21, 28:18) sutriuškino vienus sezono autsaiderių Šarlotės „Hornets“ (8-27), kuriems netikėtai nusileido praėjusią savaitę namuose.

Kalifornijos atstovai vargo tik pirmame kėlinyje, kol atsiliko 20:25, tačiau tuomet sumetė septynis tritaškius iš eilės, spurtavo 30:10 ir atitrūko – 50:35.

Nugalėtojams Domantas Sabonis per 28 minutes patiekė 24 taškus (8/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 5/6 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką.

Netoli dar vieno trigubo dublio buvęs lietuvis pailsėti prisėdo nė nesibaigus trečiam kėliniui ir ant parketo daugiau nebepasirodė, nes viskas aikštėje ir švieslentėje jau buvo aišku.

25 taškus sumetė Keeganas Murray'us, 20 – Malikas Monkas, 19 – De'Aaronas Foxas.

Šeimininkams Milesas Bridgesas pasiūlė 24, Terry Rozieras – 22, o Brandonas Milleris – 15 taškų.