Domantas Sabonis fiksavo sezono 18-ą trigubą dviženklį: per 39 min. pelnė 35 taškus (14/20 dvit., 7/8 baud.), atkovojo net 18 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, taip pat perėmė 1 kamuolį, atliko 3 blokus, kartą suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Lietuvio karjeroje – 50 trigubų dublių ir jis lygoje tapo vos 11-u krepšininku, kurio sąskaitoje – pusšimtis trigubų dviženklių.

D. Sabonis prisijungė prie ryškiausių lygos žvaigždžių, kurios karjeroje taip pat gali pasigirti tokia statistika: Larry Birdo, Luka Dončičiaus, Jameso Hardeno, Wilto Chamberlaino, Jasono Kiddo, LeBrono Jameso, Nikola Jokičiaus, Magico Johnsono, Oscaro Robertsono ir Russello Westbrooko.

Kitas „Kings“ lyderis DeAaronas Foxas per 40 min. pelnė 40 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 3 kamuolius.

Tokio „Karalių“ lyderių pasirodymo nepakako pergalei, nors trečiame kėlinyje svečiai turėjo 11 taškų persvarą.

„Suns“ dar iki lemiamo kėlinio išlygino rezultatą (92:92), o jame startavo 11:2 ir lygiose rungtynėse atitrūko 103:94.

D. Sabonio, D. Foxo ir Maliko Monko taškai leido svečiams pavyti šeimininkus (108:108).

Likus 33 sek. Devinas Bookeris dvitaškiu suteikė „Saulėms“ trijų taškų persvarą (124:121). D. Sabonis dvitaškiu mažino deficitą, tas pats D. Bookeris baudų metimais artino šeimininkus pergalės link (128:123).

Per likusias 11 sekundžių „Kings“ nesukūrė stebuklo ir krito svečiuose 125:130.

„Suns“ gretose Kevinas Durantas pelnė 28 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, D. Bookerio sąskaitoje – 25, Ericas Gordonas pridėjo 23 taškus.