Šeimininkų gretose 13 min. žaidęs Domantas Sabonis pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis) ir atkovojo 1 kamuolį. Antrojo ketvirčio pradžioje D. Sabonis pataikė gana kuriozišką dvitaškį. Įveikęs varžovo gynybą krepšininkas ruošėsi kamuolį dėti į krepšį, tačiau šis išsprūdo iš rankų.

Laimei, viskas baigėsi gerai, nes kamuolys skriejo tiesiai į krepšį.

Dar vieną trigubą dublį į savo sąskaitą įsirašė „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas, kuris per 36 min. pelnė net 40 taškų (7/16 dvitaškiai, 7/15 tritaškiai, 5/5 baudų metimai), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Oklahomos klubo žvaigždė taip pat padarė 8 klaidas bei perėmė 3 kamuolius.

R. Westbrookui trūksta vos vieno tokio pasirodymo iki Oscaro Robertsono trigubų dublių rekordo (41).

Svečių gretose 29 taškus pelnė Kemba Walkeris (4/8 dvitaškiai, 6/12 tritaškiai, 3/4 baudų metimai).

Pirmojo kėlinio pabaigoje 9 taškų persvarą susikrovę svečiai neleido „Thunder“ krepšininkams išlyginti ir persverti rezultato.

Ketvirtajame kėlinyje „Hornets“ persvara vienu metu siekė net 21 tašką (101:80). Nors aikštės šeimininkams mačo pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą, tačiau Šarlotės klubas pergalės iš rankų nepaleido.

Šarlotės „Hornets“ kovoja dėl vietos Rytų konferencijos aštuntuke, šiuo metu ekipa užima 10-tą vietą (36/41), tačiau tik viena pergalė skiria nuo 7-oje pozicijoje esančios „Bulls“ ekipos.

„Thunder“ Vakarų konferencijoje užima 6-tą poziciją.

„Thunder“: Russellas Wesbrookas 40, Victoras Oladipo 19, Andre Robersonas 12 taškų.

„Hornets“: Kemba Walkeris 29, Frankas Kaminsky 18, Michaelis Kidd-Gilchristas 16, Jeremy Lambas 13, Zody Zelleris 11 taškų.