Susitikimo pradžia arenos šeimininkams nežadėjo nieko pozityvaus. Su plienine varžovų gynyba susidūrę Mike‘o Malone‘o auklėtiniai pirmame kėlinyje pataikė vos 3 iš 23 iš žaidimo atliktų metimų, tačiau taiklumo stoką sugebėjo bent iš dalies kompensuoti varžovų pražangų dėka.

Visų rungtynių metu 29 „Warriors“ pražangas išprovokavusi Denverio komanda prie baudų metimo linijos viso apsilankė net 42 kartus. Nepaisant agresyvaus žaidimo ir milžiniško skaičiaus galimybių rinkti taškus netrukdomiems, „Nuggets“ ir iš šios distancijos atakavo tiesiog katastrofiškai. Šeimininkai baudas metė vos 57 procentų tikslumu (24 iš 42).

Nepaisant to, ketvirtame kėlinyje sužaidus keturias minutes Denverio komanda mėgavosi iš pirmo žvilgsnio saugia 13 taškų persvara. Visgi svečiai iš Kalifornijos pakilo į galingą spurtą, kurį inicijavo tris tritaškius iš eilės pataikęs Stephenas Curry. Trečiose rungtynėse iš eilės 30 ar daugiau taškų surinkusio snaiperio dėka likus pusantros minutės rezultatas išsilygino – 97:97.

Per likusį žaidimo laiką nei viena komanda nebesugebėjo pasižymėti iš žaidimo, o nugalėtoją nulėmė baudų metimų serija. Vieną iš dviejų savo bandymų realizavo Gary Harrisas, o likus vienuolikai sekundžių tuo pačiu scenarijumi pasekė ir kamuolį po netaiklaus Jamalo Murray metimo atkovojęs Paulas Millsapas.

Po minutės pertraukėlės „Warriors“ siekė kurti ataką patikėdami kamuolį Draymondui Greenui, tačiau šį neleistinai sustabdė Murray. Ouklando klubo gynybos specialistas taip pat realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų, taip palikdamas varžovams minimalią vieno taško persvarą.

Priverstinai varžovus stabdyti pražangomis bandę svečiai prie baudų metimo linijos pasiuntė pernai net 91 procento taiklumu šias galimybes realizavusį Murray, tačiau kanadietis taip pat užsikrėtė komandos draugų pademonstruotu prastu pavyzdžiu ir pataikė tik antrąją bandymą.

Galimybe išnaudoti paskutinę minutės pertraukėlę nepasinaudoję čempionai surengė greitą ataką, kurios metu du varžovus prie savęs pritraukęs Curry atliko perdavimą po krepšiu atsidūrusiam Damianui Jonesui. Išlyginti rezultatą dėjimu bandžiusį aukštaūgį puikiu bloku sustabdė ispanas Juancho Hernangomezas, šiuo epizodu išplėšęs pergalę „Nuggets“ klubui.

Denverio ekipa tituluotuosius varžovus įveikė jau ketvirtą kartą per pastarąsias šešerias tarpusavio rungtynes. Pastaraisiais metais itin silpnu žaidimu gynyboje pasižymėję „Nuggets“ šių metų sezoną pradėjo puikiais rezultatais savoje aikštės pusėje – Kolorado valstijos klubas per pirmąsias trejas rungtynes į savo krepšį nė karto nepraleido 100 taškų.

„Nuggets“: Gary Harrisas 28 (11/20 met., 2/9 trit.), Nikola Jokičius 23 (7/14 met., 9/12 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Masonas Plumlee 11 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (6/16 trit., 6 rez. perd.), Kevinas Durantas 20 (7/19 met., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 15 (7/16 met.), Kevonas Looney 10 taškų.

Vėlyviausiose nakties rungtynėse Los Andželo „Clippers“ (2-1) savoje arenoje 115:112 (29:24, 25:29, 39:31, 22:28) parklupdė praėjusio sezono Vakarų konferencijos finalo dalyvius Hjustono „Rockets“ (1-2). Svečiai iš Teksaso šiąnakt vertėsi be dvejoms rungtynėms suspenduoto įžaidėjo Chriso Paulo.

Doco Riverso auklėtiniai šiąnakt itin prastai atakavo iš toli (5 iš 25), tačiau sunkumus ties tritaškio linija kompensavo užtikrinta kova dėl atšokusių kamuolių, kurioje savo varžovus pranoko santykiu 49:35, bei nuostabiu pataikymu nuo baudų metimo linijos. Šeimininkai sugebėjo realizuoti visus 26 tokio pobūdžio bandymus.

Viso ketvirto kėlinio metu savo oponentus vijęsi „Rockets“ turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau sudėtingas Jameso Hardeno tritaškis su ketvirtojo kėlinio sirena buvo netikslus.

„Clippers“: Tobias Harrisas 23, Danilo Gallinari 20 (1/7 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 17 (10 atk. kam., 3 blk.), Shai Gilgeous-Alexanderis ir Lou Williamsas po 12 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (14 rez. perd.), Clintas Capela 23 (11/14 met., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blk.), Ericas Gordonas 21, Geraldas Greenas 11 taškų.