Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jonas Valančiūnas: aukštaūgis per 25 min. prametė tik vieną dvitaškį iš 8-ių, pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 1/1 trit., 4/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė, jam žaidžiant „grizliai“ pelnė 1 tašku daugiau nei varžovai (+/- rodiklis +1).

Pirmo ketvirčio pabaigoje po lietuvio dvitaškio ir titaškio šeimininkai pirmavo 36:32.

Jono dėjimu startavo antrasis kėlinys, jame rezultatyviai žaidęs lietuvis toliau rinko taškus, o įpusėjus mačui jo sąskaitoje jau buvo 17 taškų. Per ilgąją pertrauką švieslentė fiksavo dviženklį „grizlių“ pranašumą – 73:58.

„Heat“ ekipa trečio kėlinio pabaigoje sumažino deficitą iki 4-ių taškų (84:80), tačiau sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 9-ių taškų persvarą (95:86).

Jono taškais startavo lemiamas kėlinys (97:86), „Heat“ įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą (104:104), o po Derricko Joneso baudos metimo ir Bam Adebayo dvitaškio išsiveržė į priekį 107:104.

Situaciją taisė Jae Crowderio ir Ja Moranto taškai (108:107). Gerą atkarpą pratęsė Jareno Jacksono tritaškis, Ja Moranto, Brandono Clarke'o taškai ir 11:0 smogę „grizliai“ likus 2 min. pirmavo 115:107.

Per likusį laiką svečiai nebeatsitiesė ir šeimininkai šventė pergalę prieš vienus Rytų konferencijos lyderius.

Artimiausias rungtynes „Grizzlies“ žais trečiadienį naktį svečiuose su Oklahomos „Thunder“.

Memfio ekipa (10/17) Vakaruose užima 13-ą vietą, „Heat“ klubas Rytuose – 4-as.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 21, Ja Morant 20, Deanthony Melton 16, Jarenas Jacksonas 15, Brandon Clarke 14, Jae Crowder 10.

„Heat“: Jimmy Butler 25 (5/10 dvit., 1/2 trit., 12/14 baud.), Tyler Herro 22, Kendrickas Nunnas 18.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)