Puikus vakaras Domantui Saboniui: aukštaūgis komandoje žaidė ilgiausiai – 35 minutes, per jas pelnė 25 taškus (9/15 dvit., 7/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo bei 4 kartus prasižengė. Jam būnant aikštėje varžovai pelnė dviem taškais daugiau (+/- rodiklis -2).

„Pacers“ gretose ekipą į priekį vedė atsarginiai žaidėjai, kurie prie pergalės kartu prisidėjo 47 taškais, atitinkamai „Magic“ atsarginių suolo indėlis – 34 taškai.

Atkaklioje kovoje nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę rungtynių minutę. Likus 31 sek. rezultatą dvitaškiu išlygino Markelle'as Fulltzas (106:106).

Nors Aaronas Holiday prametė, tačiau kamuolį po svečių krepšiu atkovojo Mylesas Turneris ir likus 8 sek. tolimu šūviu A. Holiday persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (109:106).

Evanas Fournier prarado kamuolį ir „Magic“ šansai išplėšti pergalę smarkiai aptirpo. Prie baudų metimo linijos stojęs Justinas Holiday baudų metimais įtvirtino „Pacers“ pergalę 111:106.

„Magic“ žaidė be traumuotų Nikola Vučevičiaus bei Aarono Gordono.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais lapkričio 26-ąją, namuose priims Joną Valančiūną ir jo atstovaujamą „Grizzlies“.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25, Jeremy Lamb 14, Aaronas Holiday ir Doug McDermott po 13, Justin Holiday 12.

„Magic“: Evanas Fournier 26, Jonathan Isaac 25, Markele Fulltz 13, DJ Augustin 11, Terence Ross 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)