Po trijų kėlinių „Spurs“ pirmavo 88:86, bet paskutinę 12 minučių atkarpą laimėjo rezultatu 34:20 ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Rezultatyviausiai „Spurs“ gretose žaide V. Wembanyama. Pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinktas 19-metis 223 cm ūgio prancūzas per 23 minutes surinko 23 taškus (9/10 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus.

Pirmose ikisezoninėse rungtynėse su Oklahomos „Thunder“ V. Wembanyama įmetė 20 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, o „Spurs“ pralaimėjo 120:121.

21 tašką nugalėtojams pelnė Devinas Vassellas 21, 11 pridėjo Dominickas Barlow, po 10 surinko Jeremy Sochanas ir Cedi Osmanas.

„Heat“ gretose pasižymėjo 24 taškus surinkęs ir 10 kamuolių po krepšiais atkovojęs Jamalas Cainas.

Beje, reikia pastebėti, kad šiame mače nežaidė pagrindiniai „Heat“ ekipos lyderiai: Jimmy Butleris, Bamas Adebayo, Tyleris Herro, Kevino Love'as, Kyle'as Lowry ir kt.

Kitose NBA ikisezoninėse rungtynėse „Golden State Warriors“ 129:125 ( 32:37, 31:33, 37:30, 29:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“.

Tai buvo antroji „Karių“ pergalė per dvejas ikisezonines rungtynes. Beje, pirmose jie 125:108 taip pat įveikė „Lakers“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 26 taškus surinkęs Jonathanas Kuminga, Stephenas Curry pridėjo 18, o Mosesas ,Moody – 15 taškų.

Antrą nesėkmę per ketverias žaistas rungtynes patyrusiai „Lakers“ ekipai daugiausiai – 17 taškų pelnė Taureanas Prince'as. Austinas Reavesas surinko 16, o Anthony Davisas – 13 taškų.

Pirmą kartą šį sezoną aikštėje pasirodęs LeBronas Jamesas per 18 minučių įmetė 12 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.