Įspūdingai į arenas grįžo Los Andželo „Lakers“ superžvaigždės – Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas. Jie kartu sumetė net 79 taškus, o Kalifornijos komanda ketvirtą kartą iš eilės pranoko Portlando „Trail Blazers“ – 131:122 (35:31, 33:37, 32:24, 31:30) ir laimėjo seriją rezultatu 4:1.

Nepaisant to, kad Oregono valstijos atstovai vertėsi be susižeidusio savo lyderio Damiano Lillardo, iki pat ketvirto kėlinio vidurio vyko kautynės taškas į tašką – 109:109.

Vis dėlto lemiamu metu savo raumenis išpūtė A. Davisas, kuris suorganizavo spurtą 11:0, po kurio „Lakers“ atitrūko 125:112, ir tokiu būdu paklojo pamatus pergalei.

AD sužaidė rezultatyviausią atkrintamųjų mačą per savo karjerą. Jo sąskaitoje – 43 taškai (10/12 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 11/13 baudos), 9 sugriebti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Itin efektyvus buvo ir L. Jamesas, pasižymėjęs trigubu dubliu: 36 taškai (10/12 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/4 baudos), 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

14 taškų nugalėtojams pridūrė Kentaviousas Caldwellas-Pope'as, 11 – Dwightas Howardas.

„Blazers“ nuo eliminacijos neišgelbėjo nei 36i C. J. McCollumo, nei 27-i Carmelo Anthony (3/4 tritaškiai) taškai.

Jusufas Nurkičius (10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.) ir Gary Trentas pridėjo po 16 taškų.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Lakers“ krepšininkų lauks Hjustono „Rockets“ ir Oklahomos „Thunder“ poros nugalėtojai (kol kas serijoje – 3:2).

Penktame serijos susitikime „Raketos“ sutriuškino savo oponentus net 114:80 (24:14, 24:31, 37:18, 29:17).

Denniso Schroderio vedami „Thunder“ prieš teksasiečius laikėsi tik du kėlinius, po kurių atsiliko vienu metimu – 45:48.

Po didžiosios pertraukos „Rockets“ pakilo į kitą lygį ir antrąją dvikovos pusę laimėjo net 66:35. Prie to skirtumo prisidėjo ir tai, kad trečiojo kėlinio viduryje iš aikštės už susitumdymą buvo išvaryti P. J. Tuckeris ir D. Schroderis.

Hjustono klubą prie kito etapo priartino 31 Jameso Hardeno (7/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 5/6 baudos), 22 Roberto Covingtono (6/11 tritaškiai) ir 20 Erico Gordono taškų.

Ant parketo pagaliau grįžęs Russellas Westbrookas buvo kuklesnis nei įprastai – 7 taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Per žingsnį nuo kapituliacijos atsidūrusiems oklahomiečiams 19 taškų pelnė D. Schroderis, 16 – Chrisas Paulas, 12 – Stevenas Adamsas (14 atk. kam.).

Tuo metu Rytuose pirmasis atkrintamųjų ratas – jau baigtas. Jį uždarė ketvirta Milvokio „Bucks“ pergalė prieš Orlando „Magic“ – 118:104 (26:21, 41:29, 23:29, 28:25), leidusi laimėti seriją rezultatu 4:1.

„Elniams“ kelią į konferencijos pusfinalį, kuriame teks grumtis su Majamio „Heat“ pajėgomis, nutiesė Giannis Antetokounmpo su 28 taškais ir 17 nusiimtų kamuolių.

Prie greito reikalų sutvarkymo 21 tašku prisidėjo Khrisas Middletonas (10 atk. kam., 7 rez. perd.), 16 – Brookas Lopezas.

„Magic“ šį kartą neužteko Nikolo Vučevičiaus magijos. Centras iš Juodkalnijos įmetė 22 taškus (15 atk. kam., 5 rez. perd.). 18 taškų pasiūlė prancūzas Evanas Fournier, 15 – D. J. Augustinas.

Primename, kad kitą Rytų pusfinalio porą sudarys titulą ginantys Toronto „Raptors“ ir Bostono „Celtics“. Pirmasis jų susirėmimas – jau šįvakar, 20 val. Lietuvos laiku

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)