Domantas Sabonis žaidė 29 min., pelnė 18 taškų (9/19 dvit.), atkovojo net 16 kamuolių (7 puolime, 9 – gynyboje), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė dvi klaidas bei triskart prasižengė.

Tai – jau penktas iš eilės ir septintas sezone lietuvio dvigubas dublis.

„Pacers“ naujokas Warrenas trečiame kėlinyje pelnė 11 taškų, Aaronas Holiday pataikė du tritaškius, o šeimininkų spurtas 15:2 leido Indianos komandai trečio kėlinio pabaigoje atitrūkti 84:58. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame apsukų nemažinę šeimininkai skriejo solidžiausios sezone pergalės link.

Trimis pralaimėjimais iš eilės čempionatą pradėję „ristūnai“ pasiekė 7-tą pergalę per paskutinius 8 susitikimus.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais lapkričio 16-ąją svečiuose prieš Hjustono „Rockets“.

Šiame sezone D. Sabonis vidutiniškai pelno po 20 taškų, atkovoja po 13 kamoulių bei atlieka po 4,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Pacers“ vertėsi be traumuotų Myleso Turnerio, Jeremy Lambo, Gogos Bitadzes, o po sunkios traumos pasveikęs Victoras Oladipo išsiųstas praktikai į NBA dukterinę G lygą. Manoma, kad gynėjas į „Pacers“ rikuotę grįš gruodį.

Indianos „Pacers“ (7/5) – Oklahomos „Thunder“ (4/7) 111:85 (31:25, 21:17, 34:20, 25:23)

„Pacers“ (7/5): TJ Warren 23, Malcolmas Brogdonas 20, Domantas Sabonis 18, Aaronas Holiday 17.

„Thunder“ (4/7): Danilo Gallinari 14, Deonte Barton 13, Shai Gilgeous-Alexander 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)