Nors susitikimo pabaiga „Pacers“ sirgaliams padovanojo teigiamų emocijų, pirmoji rungtynių pusė Indianos gerbėjams priminė tikrą košmarą. Net 52 procentų taiklumu iš žaidimo atkavę ir pusę iš 18 mestų tritaškių pataikę „Nets“ pasinaudojo ankstyvu šeimininkų pasimetimu ir pratęsė nemalonią „Bankers Life Fieldhouse“ tradiciją.

Pastarosiose namų rungtynėse pirmus 10 metimų Bostono „Celtics“ pataikyti leidę Nate'o McMillano auklėtiniai nesustabdė 7 iš 9 atidaromųjų Bruklino komandos bandymų pasižymėti ir nuo pat susitikimo pradžios ėmė atsilikinėti dviženkliu skirtumu.

Pakiliai rungtyniavę svečiai antrame ketvirtyje artėjo prie dvidešimties taškų persvaros ribos, tačiau kovingumo „Pacers“ ekipai įkvėpė net trimis galingais dėjimais pasižymėjęs Domantas Sabonis. Lietuvis po pavyzdingai atlikto du-prieš-du su Cory Josephu „atidarė“ kėlinį pelnydamas pirmuosius jo taškus, o po dvylikos minučių pažadino šeimininkų viltis prieš ilgąją pertrauką.

Ketvirto kėlinio viduryje penktą pražangą užsidirbęs Domas papildomą penketą minučių praleido ant atsarginių žaidėjų suolo, tačiau per 29 aikštėje praleistas minutes pasižymėjo itin universaliu žaidimu.

Savo pasirodymą Sabonis užbaigė surinkęs 9 taškus (4/11 met., 1/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, bloką ir 9 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius. Pastarasis skaičius tapo geriausiu tokiu rodikliu antrą sezoną NBA lygoje rungtyniaujančio lietuvio karjeroje.

Agresyviais dėjimais varžovų krepšį drebinęs Domas sužaidus 33-ejas sezono rungtynes jau yra pasižymėjęs jo kovingumą po krepšiu ilisutruojančiu pasiekimu. Pernai tik 15 kartų per visą sezoną kamuolį iš viršaus sugrūdęs aukštaūgis šiais metais efektyviais skrydžiais varžovus nubaudė jau 22 kartus.

Penktose „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje iš eilės dviženklį deficitą turėję Indianos krepšininkai varžovų persvarą sparčiai mažinti ėmėsi vos prasidėjus antrajai susitikimo pusei.

Demonstruodami koncentraciją gynyboje „Pacers“ aklinai uždarė kelius link savojo krepšio ir pelnė Kenny Atkinsono pertraukėlę iššaukusius 6 taškus be atsako, prie kurių po pauzės pridėjo Victoro Oladipo tritaškį ir Bojano Bogdanovičiaus metimą iš po krepšio.

Visgi „Nets“ sugebėjo atlaikyti varžovų spurtą ir vėl padidinti atotrūkį iki 12 taškų, tačiau pasitikėjimą savo jėgomis atgavę šeimininkai po trijų kėlinių atsiliko tik minimaliai – 80:81.

Vietos sirgalius į euforiją ketvirto kėlinio viduryje pasiuntė kontroversiškasis Lance'as Stephensonas. Kamuolį perėmęs „Pacers“ sirgalių numylėtinis nurūko po varžovų krepšiu ir užbaigė ataką pribloškiančiu metimu iš fantastikos srities.

Nors po šio epizodo „Pacers“ turėjo aštuonių taškų pranašumą, bet sugebėjo jį iššvaistyti, o likus keletui sekundžių ir Indianos komandai pirmaujant dviem taškais kamuolio iš užribio grąžinti stojęs Bogdanovičius neabejotinai atsiminė tragišką pastarųjų namų rungtynių su „Celtics“ pabaigą.

Mylesui Turnerui šį pranašumą papildžius baudos metimu atsakomojoje varžovų atakoje kanadietis Josephas prasižengė prieš tritaškį metusį Spencerį Dinwiddie. Rezultatyviausias karjeros rungtynes žaidęs „Nets“ gynėjas išlygino rezultatą, o netaiklus Oladipo tritaškis su sirena lėmė pratęsimą.

Papildomo laiko metu iniciatyvos ėmėsi dar vieną nuostabų pasirodymą surengęs Oladipo. Šaltakraujiškai rungtyniavęs „Pacers“ gynėjas jau trečią kartą per pastarąsias dvi savaites pasiekė 38 pelnytų taškų ribą ir išplėšė Indianos klubui dramatišką pergalę.

„Pacers“: Victoras Oladipo 38 (10/10 baud., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 23 (9 atk. kam., 6 blk.), Bojanas Bogdanovičius 17, Darrenas Collisonas 14 (9 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 11 taškų (4/12 met.).

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 26 (5/11 trit., 8 rez. perd.), Demarre Carrollas 20 (13 atk. kam.), Rondae Hollis-Jeffersonas 18 (7/18 met.), Allenas Crabbe'as ir Caris LeVertas (6 kl.) po 14 taškų.

Artimiausia rungtynes Indianos klubas naktį iš antradienio į trečiadienį žais Detroite, kur susitiks su diviziono varžovais „Pistons“ krepšininkais.