Pergalę apkartino Jono Valančiūno trauma: antrame kėlinyje komandos draugas Brandonas Ingramas prabėgdamas kliudė lietuvį, keliu pataikė į dešinę blauzdą, aukštaūgis krito ant parketo.

Po skausmingo epizodo J. Valančiūnas patraukė rūbinės link ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Iki to momento vidurio puolėjas per 10 min. spėjo pelnyti 8 taškus (3/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1-ą kamuolį.

Be pagrindinio vidurio puolėjo likę „Pelikanai“ nesutriko. Po pirmosios mačo pusės turėjo trapią 8 taškų persvarą (55:47).

Trečiame kėlinyje svečiai išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir prieš lemiamą kėlinį disponavo dviženkliu pranašumu (79:69).

Lemiamame ketvirtyje „Pelicans“ neleido šeimininkams ženkliau priartėti ir likus 2:20 min. atitrūko 112:97. Per likusį laiką „Clippers“ pajėgoms pavyko tik sumažinti savo deficitą.

Naujojo Orleano ekipą į pergalę vedė CJ McCollumo ir Ziono Williamsono tandemas: pirmasis pelnė 25 taškus, antrasis fiksavo dvigubą dublį – 21 taškas ir 10 atkovotų kamuolių.

Willie Greeno auklėtiniai pasiekė 4-ą pergalę paeiliui bei nutraukė „Clippers“ 4 pergalių seriją.

„Clippers“: Jamesas Hardenas 19, Normanas Powellas 18, Kawhi Leonardas 15, Ivica Zubacas 12 taškų.

„Pelicans“: CJ McCollumas 25, Zionas Williamsonas 21 (10 rez.p.), Brandonas Ingramas 15, Herbertas Jonesas ir Trey Murphy po 13, [...] Jonas Valančiūnas (11 min.) 8 taškai.