O vaizdas kažkur matytas: Naujųju išvakarėse galingai žaidusio Domanto Sabonio vedama Indianos „Pacers“ tiksint paskutinėms sekundėms pirmavo tašku, tačiau D. DeRozanas sudėtingu metimu išplėšė pergalę svečiams iš Čikagos.

Rungtynėse Vašingtone pirmą rungtynių pusę sėkmingiau žaidė šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 64:52.

Trečią kėlinį 34:24 laimėję „buliai“ pavijo svečius (86:88).

Lemiamame kėlinyje sužaidus 5 min. „Wizards“ ekipa įgijo dviženklį pranašumą (102:92), tačiau per dvi minutes svečiai vėl priartėjo per vieną taiklų metimą (101:103).

Po Kentaviouso Caldwell-Popo dvitaškio Vašintono krepšininkai pirmavo 112:107 (likus 2:19), tačiau „Bulls“ kone per ataką ištirpdė šį skirtumą: D. DeRozanas pataikė dvitaškį su pražanga, prametė baudą, tačiau kamuolį atkovojęs Nikola Vučevičius pataikė dvitaškį su pražanga ir realizavo baudos metimą – 112:112.

Paskutinėse minutėse komandos keitėsi taškais, likus 49 sek. po D. DeRozano baudos metimų „Bulls“ pirmavo 117:116. Komandos apsikeitė netiksliomis atakomis, o likus 4 sek. K. Kuzma pašokdino iš vietų „Wizards“ gerbėjus: po taiklaus tritaškio šeimininkai priekyje 119:117.

Po minutės pertraukėlės „Bulls“ turėjo 3 sek. paskutinei atakai, kamuolį gavęs D. DeRozanas iš aikštės kampo dviejų varžovų apsuptyje sugebėjo paleisti kamuolį krepšio link, netrukus „Wizards“ ekipa ir sirgaliai stvėrėsi už galvų, o „Bulls“ šventė dar vieną fantastišką rungtynių pabaigą.

Antrose rungtynėse iš eilės rungtynių didvyriu tapęs D. DeRozanas žaidė 35 min., pelnė 28 taškus (9/21 dvit., 1/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Kyle Kuzma 29 (12 atkov. kam.), Bradley Bealas 27 (17 rez.p.), Daniel Gafford 19, Kentavious Caldwell-Pope 13, Deni Avdija 10 taškų.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 35, DeMar DeRozan 28, Nikola Vučevičius 22, Coby White'as 20.