Kovą laimėjusi „Wizards“ Rytų konferencijoje užėmė 8-ą vietą ir atkrintamosiose susitiks su Rytų konferencijos lydere Filadelfijos „76ers“ ekipa. Pirmasis mačas – šį sekmadienį.

Domantas Sabonis rungtyniavo 32 min., fiksavo savo 10-ą sezone trigubą dublį, pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau jau ketvirto kėlinio pradžioje baigė savo pasirodymą gaudamas 6-ą asmeninę pražangą, lietuvis taip pat perėmė 2 kamuolius bei suklydo 5 kartus.

Domantas Sabonis mače su "Wizards"

Apskritai šiame sezone per 62 rungtynes D. Sabonis vidutiniškai rinko po 20,3 taško, atkovodavo po 12 kamuolių (lygoje 4-as rezultatas) bei atlikdavo po 6,7 rezultatyvaus perdavimo.

D. Sabonis tapo visų laikų rezultatyviausio lietuviško NBA sezono autoriumi. Domo šių metų vidurkis puolime – net 20,3 taško, o tai yra kone pusantro taško daugiau nei prieš beveik tris dešimtmečius, 1992-aisiais, už Atlanto rinko mūsų šalies pionierius NBA lygoje Šarūnas Marčiulionis, fiksavęs 18,9 taško rezultatyvumą.

Svečiai iš Indianos koja kojon su šeimininkais žengė tik pirmame kėlinyje, po kurio „Wizards“ pirmavo tik tašku 30:29. Antro ketvirčio pradžioje švieslentė fiksavo dar lygų rezultatą 34:34, tačiau „Wizards“ laimėjo atkarpą 16:0 ir atitrūko 50:34.

Įpusėjus susitikimui svečių deficitas siekė 14 taškų – 52:66. Po ilgosios pertraukos „burtininkai“ demonstravo neįtikėtiną energiją puolime ir trečiame kėlinyje skirtumas tarp komandų tik augo.

Vien per trečią kėlinį 48 taškus surinkę šeimininkai praktiškai dar iki lemiamo kėlinio išsprendė visus reikalus, prieš ketvirtą ketvirtį „burtininkai“ pirmavo 114:83.

Paskutinis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas. Jo pradžioje 6-ą asmeninę pražangą užsidirbo D. Sabonis, rankas nuleidusi „Pacers“ ekipa ant suolo sodino savo lyderius, o ant parketo įvykius kontroliavę šeimininkai neleido abejoti savo pranašumu.

Lemiamą susitikimą 142:115 laimėjusi „Wizards“ atkrintamosiose mes iššūkį pajėgiausiai Rytų konferencijos komandai Filadelfijos „76ers“. Pirmasis mačas – šį sekmadienį.

„Pacers“ pirmą kartą po penkerių metų liko be atkrintamųjų rungtynių.

„Wizards“: Bradley Beal 25, Russellas Westbrookas 18 (8 atkov. kam., 15 rez. perd., +30 +/- rodiklis), Rui Hachimura 18, Daniel Gafford 15, Raul Neto 14, Anthony Gill 10 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (5/14 dvit., 4/9 trit., 2/2), Domantas Sabonis 19, Kelan Martin ir Doug Mcdermott po 13, Casius Stanley 11, Oshae Brissett 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)