Kalifornijos atstovai namuose trečią kartą sezone 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) neatsilaikė prieš Hjustono „Rockets“ (29-35) pajėgas.

Nors šeimininkai atrame kėlinyje buvo atitrūkę 13 taškų skirtumu – 46:33 ir 54:41, jie šios persvaros neišlaikė ir lemiamo ketvirčio pradžioje jau patys atsiliko 17 taškų atstumu – 73:90.

Tiksint paskutinėms minutėms „Karaliai“ lipo varžovams ant kulnų (100:105), bet perlaužti rungtynių eigos visgi nesugebėjo.

Pergalė apkarto ir įkrintamųjų traukinį besivejantiems „Rockets“ vyrams, kurie pačioje mačo pabaigoje neteko savo lyderio Alpereno Šenguno. Į gynybą bėgęs turkas mėgino sustabdyti kamuolį perėmusį Domantą Sabonį, tačiau po kontakto su lietuviu nesėkmingai nusileido ant parketo, patyrė skausmingą kelio traumą ir iš aikštelės buvo išgabentas vežimėlyje.

D. Sabonis per 40 minučių sukaupė 25 taškus (10/11 dvitaškių, 5/6 baudos), 15 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir net 9 klaidas.

Lietuvos rinktinės aukštaūgiui pritrūko komandos draugų paramos. Malikas Monkas pridėjo 20, o De'Aaronas Foxas – tik 18 taškų (7/21 metimai iš žaidimo).

Nugalėtojams Fredas VanVleetas atnešė 22 (9 rez. perd.), Jalenas Greenas – 19, o A. Šengunas – 14 taškų.

„Karaliai“ Vakaruose rikiuojasi septinti, o „Raketos“ – 11-os.

„Tai yra tai, kas mes pamatysime atkrintamosiose. Akivaizdu, kad gerai susitikti su tokiomis komandomis, bet turime išmokti su jomis ir žiatsi, o ne tik pasiduoti“, – spaudos konferencijoje sakė Domantas.