Domantas Sabonis pratęsė dvigubų dviženklių seriją iki 15-os, tai ilgiausia lygoje tokia serija šiame sezone.

Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 23 taškus (10/20 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo net 19 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet suklydo net 11 kartų bei prasižengė 5 kartus. 11 klaidų per rungtynes – lietuvio karjeros antirekordas.

„Kings“ prieš vos 13-ą vietą Rytuose užimančią ekipą priešpaskutinę minutę pirmavo 104:101.

Terry Rozieras baudų metimais mažino svečių deficitą, o po pramesto Maliko Monko tolimo metimo P.J. Washingtonas persvėrė rezultatą „Širšių“ naudai (105:104).

Likus 44 sek. kamuolį pametė „Karalių“ lyderis DeAaronas Foxas, Cody Martinas didino „Hornets“ pranašumą (107:104).

Po „Kings“ minutės pertraukėlės D. Foxas prametė iš toli, o prie baudų metimo linijos siųstas Milesas Bridgesas artino svečius pergalės link (109:104).

Šeimininkai dar turėjo 32 sek. išsigelbėjimui, tačiau D. Foxas prametė iš toli, o „Širšių“ pergalę įtvirtino M. Bridgesas – 111:104.

„Kings“ Vakaruose išlieka 5-oje vietoje, Sakramento klubas artimiausias rungtynes žais sausio 4 d. namuose prieš Orlando „Magic“.

„Kings“: DeAaronas Foxas 30 (8/15 dvit., 3/10 trit., 5/8 b.), Domantas Sabonis 23 (4 rez.p., 19 atkov.k.), Chrisas Duarte 12 taškų.

„Hornets“: Terry Rozieras 34, Milesas Bridgesas 27, P.J. Washingtonas 17 taškų.