Trečią kartą per pastarąsias ketverias rungtynes suklupusių „Wizards“ gretose J. Wallas tapo pirmuoju bent 50 taškų per rungtynes surinkusiu krepšininku nuo 2006-ais metais tą padariusio Gilberto Arenaso. Atvejis, kai vienas iš krepšininkų pelno 50 ar daugiau taškų, bet komanda pralaimi rungtynes, paskutinį kartą Vašingtono klubo gretose buvo užfiksuotas dar 1968-ais metais, kai 56 taškus pelnęs Earlas Monroe neišgelbėjo tuometinių „Bullets“ nuo pralaimėjimo „Lakers“ ekipai.

Savo ruožtu Orlando klubas, iki šios nakties turėjęs antrą blogiausią puolimo reitingą visoje lygoje, sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Šeštą kartą 100 taškų ribą perlipusi Floridos ekipa laimėjo penkis iš šešių tokių susitikimų. Įspūdingą pasirodymą jų gretose surengė Elfridas Paytonas, pirmoje rungtynių pusėje pelnęs 23 taškus, sumetęs visus 8 metimus iš žaidimo ir visas tris baudas.

„Magic“: Elfridas Paytonas (9 rez. perd.) 25, Jeffas Greenas 20, Jodie Meeksas (4/5 trit.) 18, Bismackas Biyombo (13 atk. kam.) 14 taškų.

„Wizards“: Johnas Wallas (18/31 metimų iš žaidimo) 52, Bradley Bealas 19 taškų.

Orlando klubui net septyni iš devynių aikštėje pasirodžiusių krepšininkų surinko dviženklį pelnytų taškų skaičių.

Detroito „Pistons“ – Čikagos „Bulls“

Į septintą vietą Rytų konferencijoje smuktelėjo Čikagos „Bulls“ (11/10) klubas, svečiuose 91:102 (21:32, 23:19, 28:20, 19:31) pripažinęs Detroito „Pistons“ (12/11) ekipos pranašumą. Ketvirtas rungtynes per penkias paras žaidę Buliai patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Antrame kėlinyje „Pistons“ buvo susikrovę net 17 taškų persvarą, tačiau sužaidus vos porą minučių po ilgosios pertraukos „Bulls“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkai surengė spurtą 12:3 ir iniciatyvos iš rankų nebepaleido.

„Pistons“: Tobias Harrisas 22, Andre Drummondas (10 atk. kam.) 15, Marcusas Morrisas 13 taškų.

„Bulls“: Jimmy Butleris 32, Dwyane‘as Wade‘as (7 rez. perd.) 19 taškų.

„Pistons“ po pergalės pakilo į aštuntą Rytų konferencijos poziciją.

Memfio „Grizzlies“ – Filadelfijos „76ers“

Sunkią pergalę įtemptose rungtynėse pasiekė Memfio „Grizzlies“ krepšininkai (15/8), namuose 96:91 (28:20, 19:23, 29:34, 20:14) įveikę Filadelfijos „76ers“ (4/18) ekipą. Be naujoko Joelio Embiido žaidę Filadelfijos krepšininkai turėjo net dvi galimybes taikliu tolimu metimu išlyginti rezultatą likus žaisti mažiau nei 20 sekundžių, tačiau Dario Šaričiaus ir Niko Stausko metimai buvo netikslūs.

Traumų išretintą „Grizzlies“ ekipą į pergalę vedė Marco Gasolio ir po mamos mirties pirmąsyk į aikštę grįžusio Zacho Randolpho duetas, padėjęs neutralizuoti košmarišką komandos taiklumą atakuojant iš toli. „Grizzlies“ tritaškius metė vos 12 proc. taiklumu (2/17), o pastaruoju metu gerą formą demonstravęs Troy Danielsas pataikė vos 1/8 tolimų metimų.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis (12 atk. kam.) 26, JaMychalas Greenas 13, Zachas Randolphas (14 atk. kam.) 12 taškų.

„76ers“: Ersanas Ilyasova (4/13 trit., 17 atk. kam.) 23, Dario Šaričius 17, Nikas Stauskas 12 taškų.

Filadelfijos ekipa lieka vienintele, šiame sezone dar neiškovojusia nei vienos pergalės išvykoje (0/7).

Minesotos „Timberwolves“ – San Antonijaus „Spurs“

Tęsiant rungtynių išvykose temą, savo fantastišką sezono startą ir toliau tęsia San Antonijaus „Spurs“ (18/4), svečiuose iškovoję pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“ (6/15) rezultatu 105:91 (19:22, 24:24, 29:18, 33:17). Teksaso valstijos klubas šiame sezone laimėjo visus trylika varžovų aikštėse žaistų susitikimų.

Šeimininkų gretose geriausias sezono rungtynes sužaidė penktuoju šaukimu šių metų naujokų biržoje pakviestas įžaidėjas Krisas Dunnas, surinkęs 15 taškų, tačiau vienu iš tamsiųjų arkliukų prieš sezoną laikyti „Timberwolves“ vakarų konferencijoje šiuo metu žengia priešpaskutinėje pozicijoje.

„Timberwolves“: Zachas LaVine‘as 25, Gorgui Diengas 16, Krisas Dunnas (6/7 metimų iš žaidimo) 15 taškų.

„Spurs“: Kawhi Leonardas (11/15 metimų iš žaidimo) 31, Patty Millsas 15, Pau Gasolis ir Kyle‘as Andersonas po 11 taškų.

Rezultatyviausi šio sezono šeimininkų krepšininkai Andrew Wigginsas ir Karl-Anthony Townsas kartu pataikė tik 8/28 metimų ir surinko po 11 taškų.

Jutos „Jazz“ Finikso „Suns“

Įspūdinga kulminacija NBA gerbėjų laukė Jutoje, kur vietos „Jazz“ (14/9) po atkaklios kovos 112:105 (33:19, 32:26, 29:30, 18:30) palaužė Finikso „Suns“ (6/15) ekipą.

Šeimininkai iki ilgosios pertraukos žaidė su įspūdinga jėga, ir švieslentei ilgosios pertraukos metu rodant skaičius 65:39 atrodė, jog svečių laukia skaudus pralaimėjimas, bet ketvirtame kėlinyje likus žaisti mažiau nei tris minutes Arizonos ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą ties 103:103.

Nepaisant varžovų spurto, „Jazz“ atsitiesė atsakydami atkarpa 8:2, kurią vainikavo pergalę įtvirtinęs įspūdingas Rudy Gobert'o dėjimas. Prancūzijos rinktinės vidurio puolėjas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir šiąnakt buvo bene svarbiausiu šeimininkų žaidėju.

Jau trečią sezoną su traumų epidemijomis susidurianti Jutos ekipa šiose rungtynėse ir toliau išlaikė nemalonias tendencijas. Rungtynių nebaigė Rodney Hoodas, o trečiame kėlinuke sezono pradžioje traumuotą pirštą sumušė Gordonas Haywardas, tačiau šeimininkų lyderis nuramino aistruolius grįždamas į aikštę ir sužaisdamas rezultatyvias rungtynes.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 28, Rudy Gobert'as (11 atk. kam., 4 blk.) 22 taškai.

„Suns“: Devinas Bookeris 21, Brandonas Knightas (6/18 metimų iš žaidimo) 15, Ericas Bledsoe ir Aleksas Lenas po 14 taškų.

Pergalė Jutos klubą išlaikė septintoje Vakarų konferencijos vietoje.