Antri žengiantys Milvokio „Bucks“ (48-31) namuose 104:91 (37:21, 26:22, 15:24, 26:24) įveikė pirmaujančius Bostono „Celtics“ (62-17), bet dėl traumos neteko savo ryškiausios žvaigždės Giannio Antetokounmpo.

Graikijos rinktinės vedlys susižeidė įsibėgėjus trečiajam kėliniui ir pajutęs skausmus suklupo lygioje vietoje. Tęsti mačo jis nebegalėjo, o pirminiai tyrimai parodė tai, kad jam patempta blauzda.

Net ir be Giannio, spėjusio surinkti 15 taškų, likę šeimininkai išlaikė pergalę savo rankose.

Pirmą vietą Rytuose jau užsitikrinę „Celtics“ per 48 minutes nemetė nė vienos baudos ir užfiksavo visų laikų lygos antirekordą. Tiesa, ne ką solidžiau čia pasirodė „Bucks“. Vienintelius jų du baudų metimus dar pirmame ketvirtyje atliko G. Antetokounmpo (1-/2).

Taigi per abi komandas tebuvo išmestos dvi baudos. Ankstesnė mažiausia jų suma NBA susitikime buvo 11.

Beje, „Elniai“ per visas rungtynes teprasižengė 4, o „Keltai“ – 8 kartus. Bendrai buvo paleisti net 88 tritaškiai.

Šeimininkams Patrickas Beverly atnešė 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Jaysonas Tatumas atsakė 22 taškais.

Kovą dėl Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojų vardo tebetęsia Minesotos „Timberwolves“ (55-24) būrys, kuris savo teritorijoje 130:121 (26:44, 34:26, 39:24, 31:27) sumedžiojo Vašingtono „Wizards“ (15-55).

Svariausiai prie „Vilkų“ grobio prisidėjo karjeros pasirodymą surengęs Anthony Edwardsas, finišavęs su 51 tašku (11/16 dvitaškių, 6/13 tritaškiai, 11/11 baudų).

Vietą NBA atkrintamosiose užsitikrino Dalaso „Mavericks“ (49-30) vyrukai.

Teksasiečiai išvykoje 130:104 (36:18, 33:29, 28:36, 33:21) nepasigailėjo Šarlotės „Hornets“ (19-60).

Trigubu dubliu sužibo Luka Dončičius, kurio sąskaitoje – 39 taškai (5/8 dvitaškiai, 8/17 tritaškiai, 5/7 baudos), 12 sučiuptų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Nedaug pritrūko ir Kyrie Irvingui, likusiam su 18 taškų, 8 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

„Mavs“ pirmame atkrintamųjų rate gresia akistata su Los Andželo „Clippers“.