Dramatiškai išsigelbėję ir kovą į papildomas penkias minutes perkėlę „Hawks“ (10-6) krepšininkai 124:122 (29:31, 26:31, 27:27, 29:22; 13:11) palaužė nesuvokiamai pabaigą sužaidusį Toronto „Raptors“ (9-8) klubą.

Kanados atstovai buvo gerokai arčiau pergalės, kai iki ketvirto kėlinio pabaigos likus pustrečios minutės pirmavo 109:101. Visgi Trae Youngo vedami „Hawks“ sugebėjo rezultatą išlyginti, o paskutinės atakos metu svečių puolėjas Scottie Barnesas net du kartus prametė iš po krepšio.

Pratęsimo pabaigoje vėl virė lygi kova – 122:122 (likus 3,8 sek.). Tačiau iš už galinės linijos kamuolį į žaidimą įvedę atlantiečiai užklupo varžovus visiškai nepasiruošusius ir taip ištampė jų gynybą, kad lemiamus taškus lygos naujokas A. J. Griffinas pelnė visiškai netrukdomas – „Raptors“ kažkodėl buvo nusprendę spausti oponentus, o galiausiai pakriko ir liko gintis vienas prieš du prie savo krepšio.

Nugalėtojams T. Youngas sumetė 33 taškus (10/17 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7/9 baudos) ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų.

De'Andre Hunteris pridėjo 22, Clintas Capela – 18 (14 atk. kam.), o jau minėtas A. J. Griffinas ir Dejounte Murray'us – po 17 taškų.

„Raptors“ gretose išsiskyrė S. Barnesas su 28 taškais (7/21 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baud.), 11 sugriebtų kamuolių ir 9 rezultatyviais perdavimais bei O. G. Anunoby su 27 taškais (10/18 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 7/7 baudos).