Be Kawhi Leonardo, Paulo George'o, Normano Powello ir Luke'o Kennardo vertęsi šeimininkai į nokoutą buvo pasiųsti jau pirmoje rungtynių pusėję, kurią „Karaliai“ laimėjo net 60:38.

Prie to bene svariausiai prisidėjo Domantas Sabonis, kuris vien per pirmą kėlinį įskraidino 15 taškų ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso lietuvis, kuris ketvirtame ketvirtyje žaidė jau tik epizodiškai, per 26 minutes sukaupė 24 taškus (8/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/3 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

D. Saboniui sėkmingiausiai talkino naujokas Keeganas Murray'us 23 taškais ir 7 nusiimtais kamuoliais.

De'Aaronas Foxas pasižymėjo 14, Malikas Monkas – 13, o Kevinas Huerteris – 12 taškų.

Šeimininkams Brandonas Bostonas surinko 18, Ivicas Zubacas (15 atk. kam.) ir Terance'as Mannas – po 13, o Johnas Wallas – 12 taškų.

12-ą kartą per paskutinius 17 mačų laimėję „Kings“ vyrai NBA Vakarų konferencijoje rikiuojasi 5-oje vietoje.