Pirmąją nesėkmę patyrė Bostono „Celtics“ (5-1) krepšininkai, kurie svečiuose per pratęsimą 109:114 (26:29, 29:23, 19:27, 27:22; 8:13) neatsilaikė prieš Minesotos „Timberwolves“ (4-2).

Penkias pergales iš eilės prieš tai pasiekę „Keltai“ galėjo išplėšti ir šeštąją, bet Jaylenas Brownas nepataikė tritaškio ketvirto kėlinio pabaigoje, o pratęsimo metu savo pranašumą jau įrodė „Wolves“.

Šeimininkus į priekį vedė JAV rinktinės lyderis pasaulio čempionate Anthony Edwardsas su 38 taškais (15/25 metimai iš žaidimo, 6/7 baudos, 9 atk. kam., 7 rez. perd.).

20 taškų pasiūlė Jadenas McDanielsas, po 14 – Rudy Gobertas (6/6 dvitaškiai, 2/11 baudos, 12 atk. kam.) ir Nazas Reidas.

Atvykėliams iš Masačusetso 32 taškus parūpino Jaysonas Tatumas, 26 Jaylenas Brownas, 20 – Kristapas Porzingis.

Tik su viena nesėkme ir toliau išlieka kiti Rytų konferencijos atstovai Filadelfijos „76ers“ (5-1), kurie namuose 146:128 (33:24, 42:34, 45:40, 26:30) nepasigailėjo Vašingtono „Wizards“ (1-5) kolektyvo.

Įspūdingą pasirodymą surengė praėjusio sezono MVP Joelis Embiidas, per tris kėlinius suvertęs beveik pusšimtį taškų. Centro iš Kamerūno glėbyje – 48 taškai (17/23 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 14/14 baudų), 11 sugriebtų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Tyrese'as Maxey finišavo su 22, o Tobiasas Harrisas – su 18 taškų.

„Wizards“ puolimą palaikė Kyle'as Kuzma ir Jordanas Poole'as, sukaupę atitinkamai 28 ir 23 taškus.

Pergalingai su nauja apranga nepavyko prisistatyti Jamesui Hardenui, neseniai iš tos pačios Filadelfijos persikėlusiam į Los Andželą.

„Clippers“ (3-3) išvykoje 97:111 (21:19, 25:23, 30:34, 21:35) turėjo priožainti Niujorko „Knicks“ (3-4) pranašumą.

Po penkių paeiliui J. Hardeno pelnytų taškų „Clippers“ besibaigiant trečiam kėliniui išsiveržė į priekį (76:73), tačiau tada pralaimėjo atkarpą 0:10 ir paleido kontrolę iš savo rankų.

Kawhi Leonardas surinko 18, J. Hardenas (6 rez. perd.) ir Russellas Westbrookas – po 17, Normanas Powellas – 14, o Paulas George'as – 10 taškų.

Nugalėtojams Juliusas Randle'as parūpino 27 (10 atk. kam.), R. J. Barrettas 26, o Mitchellas Robinsonas – 13 taškų (15 atk. kam.).