Nominaliais arenos šeimininkais buvę „Lakers“ (3-2) krepšininkai per pratęsimą 130:125 (24:37, 24:24, 39:24, 30:32; 13:8) palaužė kitą to paties miesto komandą „Clippers“ (3-2).

Mačą daug pakiliau pradėjo neseniai dar ir Jamesą Hardeną mainų keliu gavę, bet vis dar be jo vertęsi „Clippers“, kurie šovė į priekį 37:18. Vis dėlto LeBrono Jameso ir Anthony Daviso vedami šeimininkai po didžiosios pertraukos sugebėjo panaikinti pavojingą deficitą bei patys perėmė kontrolę į savo rankos.

Ketvirtame kėlinyje likus žaisti paskutinę minutę „Lakers“ buvo priekyje 115:109 ir jau galvojo apie pergalę, tačiau vienas pats aštuonis taškus per 40 sekundžių sumetęs Paulas George'as išplėšė pratęsimą – 117:117.

Visgi jame madas vėl diktavo „Lakers“, kurie ir šventė galutinę pergalę.

Nugalėtojams net 35 taškus parūpino veteranas LeBronas Jamesas (9/11, 4/8, 5/10 baudos, 12 atk. kam., 7 rez. perd.). Po 27 taškus sukaupė Anthony Davisas (10 atk. kam., 4 blokai) ir D'Angelo Russellas (6 rez. perd.).

„Clippers“ taip pat turėjo savo didžiąją trijulę: Kawhi Leonardas suvertė 38 (5/11 tritaškiai), Paulas George'as – 35 (6/9 tritaškiai), o Russellas Westbrookas – 24 (11 atk. kam., 8 rez. perd., 6 klaidos).

Tuo metu tiesiog įspūdingai sezoną pradėję Bostono „Celtics“ (4-0) vyrukai ir toliau smaginasi su savo varžovais.

Šį kartą „Keltai“ net 155:104 (44:27, 31:27, 34:17, 46:33) nepasigailėjo Indianos „Pacers“ (2-2) ekipos.

155 taškai per akistatą – geriausias Bostono atstovų pasiekimas nuo pat 1959-ųjų, kai 173:139 buvo sutriuškinti tuometiniai Mineapolio „Lakers“.

Jau antrą kartą kluptelėjo vienais pagrindinių sezono favoritų laikomi Milvokio „Bucks“ (2-2), kurie išvykoje 111:130 (18:31, 26:35, 35:29, 32:35) neatsilaikė prieš Toronto „Raptors“ (2-3).

Kanados kolektyvui Pascalis Siakamas surinko 26, o Dennisas Schroderis – 24 taškus (11 rez. perd.).

„Bucks“ gretose išsiskyrė Malikas Beasley su 20, Giannis Antetokounmpo su 16 ir Damianas Lillardas su 15 taškų.

Savo ruožtu juokauti nebėra nusiteikę pernai be atkrintamųjų likę Dalaso „Mavericks“ (4-0), kurie namuose 114:105 (26:23, 23:27, 32:33, 33:22) parklupdė Čikagos „Bulls“ (2-3).

„Mavs“ vedliais tapo Grantas Williamsas su 25 ir Timas Hardaway'us jaunesnysis su 24 taškais. Luka Dončičius šį kartą buvo kiek kuklesnis ir finišavo su 18 (4/8 dvitaškiai, 1/8 tritaškis, 7/9 baudos, 10 rez. perd., 7 atk. kam., 6 klaidos).

„Buliams“ Zachas LaVine'as pasiūlė 22, o Nikola Vučevičius – 21 tašką (20 atk. kam.).