Svečiuose žaidusi „Warriors“ ekipa šeimininkus nokautavo po ilgosios pertraukos, trečiąjį kėlinį laimėdama 17 taškų persvara, o rungtynes – 117:99 (31:34, 32:24, 35:18, 19:23).

S. Curry realizavo 9 iš 14 mestų tritaškių ir rungtynes užbaigė su 37 taškais bei netgi svečių arenoje po rungtynių išgirdo „MVP“ skanduotę.

Pripažinęs, kad tai buvo gana keista, gynėjas teigė: „Žinote, tai ne atkrintamųjų rungtynės, tačiau norint įveikti tokią pajėgią ekipą tu turi žaisti labai intensyviai, ką ir pavyko padaryti. Jie ant parketo turi labai daug talento.“

Dar 19 taškų prie pergalės pridėjo Andrew Wigginsas, 17 – Jordanas Poole'as, 11 – Draymondas Greenas.

Savo ruožtu „Nets“ gretose rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas su 24 taškais, o Kevinas Durantas sužaidė vieną iš nesėkmingesnių savo mačų.

Nors surinko 19 taškų, KD pataikė vos 6 iš 19 metimų iš žaidimo ir po susitikimo nukėlė kepurę prieš varžovus: „Jie turi aukštus gynėjus, kurie man maksimaliai apsunkino gyvenimą. Matyti prieš save tokius kūnus, galinčius kokybiškai gintis ir padėti, buvo sudėtinga. Šį kartą taiklumas buvo prastas.“

Kiti rezultatai

Jutos „Jazz“ (9/5) – Filadelfijos „76ers” (8/7) – 120:85 (30:28, 33:19, 34:19, 23:19)

„Jazz”: Bojanas Bogdanovičius 27, Jordanas Clarksonas 20, Rudy Gobertas 15 (17 atk. kam.), Mike'as Conley ir Donovanas Mitchellas – po 13 taškų.

„76ers”: Shake'as Miltonas 18, Tyrese'as Maxey 16, Tobias Harris 12 taškų.

Los Andželo „Clippers“ (9/5) – San Antonijaus „Spurs” (4/10) – 106:92 (25:20, 32:33, 26:18, 23:21)

„Clippers“: Paulas George'as 34, Reggie Jacksonas 21, Brandonas Bostonas 13, Ericas Bledsoe 11 taškų.

„Spurs”: Dejounte Murray'us 26, Derrickas White'as 19, Thadeusas Youngas ir Keldonas Johnsonas – po 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)