„76ers“ savo aikštėje 99:79 (21:17, 20:17, 27:31, 31:14) įveikė Majamio „Heat“ ir sušvelnino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą – 1-2. Kitos pusfinalio serijos rungtynės pirmadienio naktį vėl bus žaidžiamos Filadelfijoje.

Po trijų kėlinių komandas skyrė vos 3 taškai (65:68), bet paskutinis žodis priklausė šeimininkams. „76ers“ krepšininkai ketvirtą kėlinį pradėjo septyniais taškais be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą – 75:65.

Nors svečiai iš Majamio dar bandė tęsti kovą ir po Jimmio Butlerio dvitaškio buvo sumažinę atsilikimą iki 9 taškų (74:83), bet „76ers“ paskutinę 5 minučių atkarpą laimėjo 16:5 ir be didesnių problemų iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje.

Prie šio laimėjimo solidžiai prisidėjo Filadelfijos ekipos vidurio puolėjas Joelis Embiidas. Nepaisydamas nykščio traumos ir lūžusio skruostikaulio į aikštelę grįžęs „76ers“ lyderis per 36 minutes pelnė 18 taškų (5/12 dvit., 8/10 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 21 tašką surinkę Tyrese'as Maxey ir Danny Greenas.

„Heat“ ekipai J. Butleris per 38 minutes pelnė 33 taškus (11/17 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud.)ir atkovojo 9 kamuolius.

„76ers“: Tyrese'as Maxey (6 rez. perd.) ir Danny Greenas – po 21, Joelis Embiidas 18 (11 atk. kam.), Jamesas Hardenas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 9 (10 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Heat“: Jimmy Butleris 33 (9 atk. kam.), Tyleris Herro 14, Bamas Adebayo ir Maxas Strusas – po 9.

Vakarų konferencijoje Dalaso „Mavericks“ savo aikštėje 103:94 (29:20, 22:24, 31:23, 21:27) įveikė Finikso „Suns“ ekipą. Tai buvo pirmoji „Mavericks“ pergalė prieš „Suns“ po 11 iš eilės pralaimėtų tarpusavio rungtynių.

„Mavericks“ krepšininkai į priekį išsiveržė dar pirmame kėlinyje, o ketvirtame kėlinyje sužaidus 3 minutes pirmavo 90:73. Nors svečiai galiausiai šiek tiek sumažino šeimininkų persvarą, bet rimčiau pakovoti dėl pergalės nesugebėjo.

Rezultatyviausiasi nugalėtojų ekipoje buvo Jalenas Brunsonas. Jis per 36 minutes pelnė 28 taškus (9/16 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Neatsiliko ir „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius. Slovėnas per 34 minutes surinko 26 taškus (9/18 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Finikso ekipoje išsiskyrė 19 taškų pelnęs Jae Crowderis. Tuo metu varžovų pristabdytas Chrisas Paulas pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, tačiau atliko tik 4 rezultatyvius perdavimus ir net 7 kartus suklydo.

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 28 (5 rez. perd.), Luka Dončičius 26 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Reggie Bullockas 15, Dorianas Finney-Smithas ir Maximilianas Kleberas – po 14.

„Suns“: Jae Crowderis 19, Devinas Bookeris 18 (6 rez. perd.), Deandre Aytonas 16 (11 atk. kam.), Chrisas Paulas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Mikalas Bridgesas (5/12 dvit., 6 atk. kam.) po 12,

Ketvirtasis serijos mačas vėl Teksase vyks sekmadienį.