Svečiai antrą kartą šioje serijoje rungtyniavo be savo lyderio Blake‘o Griffino. Remiantis skirtingais pranešimais, buvęs Los Andželo „Clippers“ senbuvis gali grįžti į aikštę jau artimiausiose rungtynėse, tačiau gali ir praleisti visą pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo seriją.

Šeimininkus į pergalę vedė Erico Bledsoe, Khriso Middletono ir Giannio Antetokounmpo trijulė. „Bucks“ starto penkete rungtynes pradedantis trio kartu pelnė 77 taškus, o vienu iš pagrindinių favoritų iškovoti MVP titulą laikomas graikas pasižymėjo dar vienu triuškinančiu dėjimu. Šįsyk Antetokounmpo įtūžį atlaikyti teko buvusiam jo komandos draugui Thonui Makeriui.

Detroito krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo vieno taško pranašumą, tačiau antroje susitikimo dalyje leido varžovams atitrūkti dviženkliu skirtumu. Pirmąsias dvejas rungtynes „Pistons“ Milvokio krepšininkams pralaimėjo bendru 56 taškų skirtumu.

Reguliariojo sezono nugalėtojais tapę „Bucks“ siekia laimėti pirmą atkrintamųjų varžybų seriją nuo 2001-ųjų metų.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 27 (11/19 met., 6 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 26 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 24 (8 rez. perd.), Patas Connaughtonas 18 taškų (4 blk.).

„Pistons“: Luke‘as Kennardas 19, Andre Drummondas (16 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas (8 rez. perd.) po 18 taškų.

Detroite vyksiančios trečiosios serijos rungtynės startuos naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 3 val. Lietuvos laiku.

Jei Milvokyje intriga laikėsi bent pirmuosius du kėlinukus, tai Hjustone vykusioje „Rockets“ ir Jutos „Jazz“ akistatoje viskas išsisprendė jau pirmame ketvirtyje. Jį net dvidešimties taškų skirtumu laimėję šeimininkai patiesė varžovus rezultatu 118:98 (39:19, 31:25, 25:23, 23:31).

Nors teksasiečių lyderio Jameso Hardeno taikiklis po ilgosios pertraukos kiek išsiderino, tačiau puolėjas užfiksavo solidų trigubą dublį – 32 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Savojo žaidimo ir toliau neranda rezultatyviausias Jutos klubo krepšininkas Donovanas Mitchellas. Erico Gordono gynybos įveikti nesugebantis atakuojantis gynėjas šiąnakt pataikė vos 5 iš 19, o visoje šioje serijoje – tik 12 iš 37 metimų iš žaidimo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (11/24 met., 6/13 trit., 13 atk. kam., 10 rez. perd., 8 kl.), Chrisas Paulas 17 (6 kl.), P. J. Tuckeris ir Ericas Gordonas po 16 taškų.

„Jazz“: Ricky Rubio (7/17 met., 9 rez. perd., 4 per. kam.) ir Royce‘as O‘Neale‘as po 17, Derrickas Favorsas 14 (12 atk. kam.), Rudy Gobertas (12 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas (1/8 trit., 6 rez. perd.) po 11 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės Solt Leik Sityje vyks ankstyvą pirmosios Šv. Velykų dienos rytą, 5 val. 30 min. Lietuvos laiku.