Praėjusio sezono superfinalininkai „Suns“ 110:80 (23:26, 26:20, 33:14, 28:20) nepasigailėjo Dalaso „Mavericks“ ekipos ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Įpusėjus rungtynėms komandas teskyrė tik trys taškai (49:46), tačiau po didžiosios pertraukos Monty Williamso auklėtiniai nurūko į priekį.

Nugalėtojams Devinas Bookeris sumetė 28 taškus, o DeAndre Aytonas surinko 20 taškų ir 9 nusiimtus kamuolius.

Ryškiausia figūra svečių gretose ir vėl buvo Luka Dončičius, kuris sukaupė 28 taškus (8/15 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 6/7 baudos) ir 11 atkovotų kamuolių. Jalenas Brunsonas 21 pridėjo tašką.

Primename, kad jau rugsėjo 1 dieną Lietuvos rinktinė Europos čempionato starte susigrums su Slovėnija.

Kone identišką ėjimą Rytuose atliko konferencijos reguliariojo sezono nugalėtojai Majamio „Heat“ vyrai, kurie net 120:85 (31:19, 25:25, 25:22, 39:19) sutalžė Filadelfijos „76ers“ klubą ir taip pat išsiveržė į priekį 3:2.

Eriko Spoelstros treniruojama komanda jau pirmame kėlinyje susikrovė 12 taškų pranašumą, kurį per likusį laiką dar patrigubino.

Ir vėl daugiausiai nemalonumų varžovams pridarė Jimmy Butleris, kuris atseikėjo 23 taškus, sugriebė 9 kamuolius ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus. 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pasiūlė Maxas Strusas.

„76ers“ kolektyvo neišgelbėjo nei 17 Joelio Embiido, nei 14 Jameso Hardeno taškų.