Teksaso valstijos atstovai namuose po atkaklios kovos 131:129 (26:35, 35:42, 35:12, 35:40) palaužė Orlando „Magic“ (24-23).

„Mavs“ po dviejų kėlinių atsiliko 61:77, tačiau po didžiosios pertraukos pakilo į šturmą ir išplėšė pergalę.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 sekundes Paolo Banchero specialiai prametė antrąją baudą, o toli atšokusį kamuolį sugriebęs Franzas Wagneris sudėtingu tritaškiu galėjo nuliūdinti šeimininkus, bet jo šūvis atšoko į lanką.

Nugalėtojų gretose ir vėl nesulaikomas buvo L. Dončičius. Ketvirtą rezultatyviausią savo pasirodymą sezone surengęs slovėnas sušveitė 45 taškus (9/15 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 18/21 baudos), atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 15 rezultatyvių perdavimų.

Prieš tai Luka šiemet jau yra rinkęs 73, 50 ir 49 taškus.

Šį kartą solidžiai jam talkino Timas Hardaway'us (6/8 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 9/11 baudų, 8 atk. kam.), įskraidinęs 36 taškus.

Po 20 taškų pridėjo Dereckas Lively (8/9 dvitaškiai, 4/9 baudos, 11 atk. kam.) ir Jalenas Hardy (5/5 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 7 rez. perd.).

„Mavericks“ trūko net trijų starto penketo žaidėjų – Kyrie Irvingo, Derricko Joneso ir Dante Exumo.

Atvykėliams iš Floridos P. Banchero sumetė 36 taškus (9/17 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 6/11 baudos, 9 atk. kam., 7 rez. perd.).

F. Wagneris finišavo su 21, o Anthony Blackas – su 20 taškų (4/4 tritaškiai).

Dviejų buvusių lygos MVP akistatoje Denverio „Nuggets“ (33-15) krepšininkai savo arenoje 113:107 (25:26, 31:30, 26:19, 31:32) įveikė Milvokio „Bucks“ (32-15).

Nikola Jokičius pasižymėjo trigubu dubliu – 25 taškai (9/19 dvitaškiai, 1/6 tritaškis, 4/5 baudos), 16 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Jamalas Murray'us parūpino 35 taškus.

Savo ruožtu Giannis Antetokounmpo atsakė 29 taškais (10/18 dvitaškių, 1/1 tritaškis, 6/11 baudos) ir 12 sugriebtų kamuolių.

19 taškų pasiūlė Brookas Lopezas, 18 – Damianas Lillardas.