Be Joakimo Noah vertęsi šeimininkai kontroliavo mačo eigą ir trečio kėlinio viduryje pirmavo 14 taškų persvara – 65:51. Nors lemiamame ketvirtyje po Kyle'o Korverio taiklaus tritaškio „Hawks“ priartėjo iki 77:71, „Knicks“ atsilaikė ir laimėjo.

Mindaugas Kuzminskas tradiciškai vėl žaidė tik pusę antro kėlinio, kai suteikė poilsio komandos žvaigždei Carmelo Anthony.

Lietuvis per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 tritaškis), bet atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 kamuolį.

C. Anthony surinko 31 tašką (12/22 metimai iš žaidimo, 3/3 baudos), o Kristapas Porzingis pasižymėjo dvigubu dubliu – 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Knicks“ po šios pergalės Rytų konferencijoje dalinasi 7-9 vietą su Indianos „Pacers“ ir Orlando „Magic“.

„Knicks“: Carmelo Anthony 31, Kristapas Porzingis 19 (7/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 2/4 baudos, 11 atk. kam.), Derrickas Rose'as ir Courtney Lee po 14 taškų.

„Hawks“: Paulas Millsapas 19, Dwightas Howardas 18 (18 atk. kam.), Kyle'as Korveris 17, Kentas Bazemore'as ir Timas Hardaway jaunesnysis po 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)