Apylygė kova aikštėje vyravo pusantro kėlinio, tačiau prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo 69:54.

Trečiajame kėlinyje, rodos, žaidė tik viena komanda – Toronto „Raptors“, kuri sparčiai susikrovė triuškinantį pranašumą. Toronto ekipa kėlinį laimėjo 27:8 ir prieš lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai pirmavo net 96:62.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, nors likus pusantros minutės „Knicks“ sumažino skirtumą iki 13 taškų – 101:114.

Mačas baigėsi ramia ir užtikrinta „Raptors“ pergale 116:101 (27:26, 42:28, 27:8, 20:39).

Puikų mačą sužaidė starto penkete rungtynes pradėjęs „Raptors“ vidurio puolėjas J. Valančiūnas. Per 28 min. aukštaūgis pelnė 12 taškų (6/11 dvitaškiai), atkovojo net 16 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir padarė dvi klaidas bei tris kartus prasižengė.

Jonas jau mačo pradžioje ėmėsi lyderio vaidmens: vien per du kėlinius buvo pelnęs 10 taškų ir atkovojęs net 11 kamuolių.

„Knicks“ gretose M. Kuzminskas žaidė 23 min. ir pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 2/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė dvi klaidas ir 3 kartus prasižengė.

„Raptors“ (27/13) Rytų konferencijoje žengia 2-oje vietoje, „Knicks (18/23) ekipa – 10-ta. Gilią krizę išgyvenanti Niujorko komanda per paskutines 10 rungtynių laimėjo vos porą kartų ir patyrė 8 nesėkmes.

„Raptors“: D. DeRozanas 23, N. Powellas 21, D. Carrollas 20, K. Lowry 16 (9 rez. perd.), J. Valančiūnas 12 (16 atk. kam.), T. Rossas 12 taškus.

„Knicks“: C. Anthony 18, J. Holiday 17, D. Rose'as 16, M. Kuzminskas ir B. Jenningsas po 9 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)