Pirmąjį ketvirtį šeimininkai užbaigė spurtu 17:1 ir susikrovė pranašumą 36:22. Čikagos ekipa antrame ketvirtyje atsakė spurtu 22:5 ir persvėrė rezultatą savo naudai (44:41).

Prieš pertrauką „Kings“ sužaidė užtikrintai ir įpusėjus mačui pirmavo 56:49. Po D. Sabonio dėjimo trečiame kėlinyje „Kings“ atitrūko 81:61, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 91:77.

Ketvirtame kėlinyje svečiai iš Čikagos dominavo ant parketo, pavijo „Karalius“, o stabdant varžovus priemonių nesirinko.

Kėlinio viduryje „Bulls“ bokštas Nikola Vučevičius tik grubia pražanga, kabindamasis už D. Sabonio rankų jį sustabdė ir išvengė taškų į svečių krepšį.

Teisėjai peržiūrėjo epizodą, tačiau vidurio puolėjui iš Juodkalnijos nesportinės pražangos neįžvelgė.

Įsibėgėję svečiai lipo ant kulnų „Kings“ ekipai, o likus 3 min. D. Sabonis užsidirbo 6-ą asmeninę pražangą bei kertines dvikovos akimirkas stebėjo nuo atsarginių suolo.

Likus 1:32 min. po Coby White'o taškų „Buliai“ išlygino rezultatą 109:109. „Kings“ strigo puolime, o tas pats C. White'as likus 47 sek. išvedė svečius į priekį.

Domantas Sabonis (Getty Images via AFP)

Šeimininkų lyderis DeAaronas Foxas prametė, o vėliau ir klydo puolime.

Svarbų kamuolį po „Kings“ krepšiu atkovojo N. Vučevičius, galiausiai likus 3 sek. prie baudų metimo linijos siųstas DeMaras DeRozanas pataikė baudas ir įtvirtino „Bulių“ pergalę 113:109 (22:36, 27:20, 28:35, 36:18).

„Akivaizdu, visi nusiminę, nes šias rungtynes buvo galima laimėti“, – po dvikovos pripažino „Kings“ strategas Mike'as Brownas. „Nors jaučiame, kad žaidėme prastai, vis tiek manėme, kad šią dvikovą buvo galima laimėti. Šį mačą praleidome pro pirštus, todėl dabar sunku. Visiems sunku nurimti“, – kalbėjo M. Brownas.

D. Sabonis žaidė 32 minutes, pelnė 18 taškų, atkovojo net 21-ą kamuolį, iš jų 10 puolime, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, suklydo 5 kartus ir 6 kartus prasižengė.

Varžovų gretose liūto dalį komandos taškų surinko Coby White'as (37) ir DeMaras DeRozanas (33).

N. Vučevičius per 32 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Artūro Karnišovo suburta „Bulls“ ekipa Rytuose – 9-a (29/32), „Kings“ Vakarų konferencijoje užima 7-ą vietą (34/26).

Kitas rungtynes „Bulls“ žais trečiadienį naktį Jutoje prieš „Jazz“, „Kings“ svečiuosis Los Andžele ir susitiks su „Lakers“.

„Kings“: DeAaronas Foxas 20 (10 rez. p., 5 klaid.), Domantas Sabonis 18 (21 atkov. k.), Kevinas Huerteris 12 taškų.

„Bulls“: Coby White'as 37 (9/10 dvit., 5/9 trit.), DeMar DeRozan 33Ayo Dosunmu 20 taškų.