Kyrie Irvingo vedami svečiai atitrūko jau pirmame rungtynių kėlinyje, o didžiausia jų persvara siekė net 18 taškų ribą. Svariausiai prie to prisidėjo buvęs Klivlando „Cavaliers“ įžaidėjas, šiąnakt pataikęs net 13 iš 17 metimų ir viso pelnęs 31 tašką.

Visgi savų sirgalių palaikomi „Nuggets“ sugebėjo atsistiesti ir prieš ilgąją pertrauką turėti tik dviejų taškų deficitą. Antroje rungtynių pusėje Denverio krepšininkai įgavo dar didesnį pagreitį ir galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai.

Pagrindiniu ketvirtame kėlinyje įvykusio spurto organizatoriumi tapo kanadietis Jamalas Murray. Startinis šeimininkų komandos įžaidėjas šiąnakt sužaidė geriausias savo karjeros rungtynes – lemiamomis akimirkomis į individualias taškų rungtynes su Irvingu stojęs Murray sugebėjo ne tik nenusileisti tituluotam varžovui, bet ir pranokti jį bei išplėšti pergalę „Nuggets“ ekipai.

Vien ketvirtame kėlinyje net 19 taškų surinkęs snaiperis šiąnakt jų viso pelnė net 48. Toks neįtikėtinas jo pasirodymas kompensavo blankų serbo Nikola Jokičiaus indėlį. Problemų su asmeninėmis pražangomis turėjęs aukštaūgis per 27 sužaistas minutes atliko tik 3 metimus iš žaidimo, tačiau susitikimą užbaigė su 8 taškais, 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Stebėtinai solidų žaidimą demonstruojantys Mike‘o Malone‘o auklėtiniai kėsinasi nutraukti penkerius metus užsitęsusį atkrintamųjų varžybų badą. „Nuggets“ šiame sezone laimėjo 9 iš 10 žaistų rungtynių bei visus šešis Denverio „Pepsi Center“ arenoje vykusius susitikimus.

„Nuggets“: Jamalas Murray 48 (19/30 met., 5/11 trit.), Gary Harrisas ir Trey Lylesas po 13, Paulas Millsapas 10 taškų.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 31, Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas po 15, Alas Horfordas 12 taškų.

Įspūdingą krepšinio reginį išvydo Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje susirinkę žiūrovai. Vietos „Knicks“ (3-8) ir Čikagos „Bulls“ (3-8) rungtynėse nepakako ne tik pagrindinio jų laiko, bet ir pratęsimo. Dukart po penkias papildomas minutes sužaidusių komandų akistatoje 116:115 (24:21, 23:26, 31:25, 24:30, 6:6, 8:7) triumfavo svečiai iš Ilinojaus valstijos.

Pratęsimų metu abi komandos demonstravo itin daug žaidybinio broko – abiejose aikštės pusėse vieną po kitos keitė krepšininkų klaidos bei netaiklūs metimai. „Bulls“ pergalę nulėmė sėkmingas karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekusio Zacho LaVine‘o žaidimas.

Antrojo pratęsimo pabaigoje LaVine‘as veržėsi link krepšio ir nepataikė metimo su sirena, tačiau rungtynių arbitrai užfiksavo pražangą prieš naująjį „Bulls“ lyderį. Likus 0,2 sekundės gynėjas pataikė pirmąjį baudos metimą ir sąmoningai prametė antrąjį, taip eliminuodamas bet kokias „Knicks“ viltis iškovoti pergalę.

„Knicks“: Enesas Kanteris 23 (24 atk. kam., 7 rez. perd.), Allonzo Trieris 21, Damyeanas Dotsonas 18, Emmanuelis Mudiay 16 (7/16 met.), Mario Hezonja 15 (6/18 met.), Noah Vonleh 10 taškų (11 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 41 (13/25 met., 4/10 trit., 11/14 baud., 3 per. kam., 2 blk.), Antonio Blakeney 17, Jabari Parkeris 15, Wendellis Carteris 11 taškų (13 atk. kam.).

Kitų rungtynių rezultatai:

Orlando „Magic“ (4-6) – Klivlando „Cavaliers“ (1-9) 102:100 (30:21, 28:26, 12:32, 32:21)

„Magic“: Aaronas Gordonas 23 (9 atk. kam.), Evanas Fournier ir Terrence‘as Rossas po 15, Nikola Vučevičius 14 (10 atk. kam.), Jonathonas Simmonsas 11 taškų.

„Cavaliers“: George‘as Hillas 22 (6 rez. perd., 4 per. kam.), Tristanas Thompsonas 19 (16 atk. kam.), Jordanas Clarksonas ir J. R. Smithas po 14, Čedi Osmanas (5/17 met., 10 atk. kam.) ir Rodney Hoodas po 11 taškų.

Pergalingas Evano Fournier metimas su sirena:

Detroito „Pistons“ (4-5) – Majamio „Heat“ (4-5) 115:120 (27:28, 26:25, 27:34, 25:18, 10:15)

„Pistons“: Andre Drummondas (24 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas (9/22 met.) po 25, Blake‘as Griffinas 24 (8/21 met., 15 atk. kam., 7 rez. perd.), Langstonas Galloway 21, Glennas Robinsonas 16 taškų.

„Heat“: Joshas Richardsonas 27 (8 atk. kam.), Goranas Dragičius 21 (7/18 met., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwyane‘as Wade‘as 18, Kelly Olynykas 13, Bamas Adebayo 11 taškų.

Fantastiškas Tylerio Johnsono šūvis iš aikštės vidurio:

Oklahomos „Thunder“ (5-4) – Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-6) 122:116 (36:28, 26:35, 38:23, 22:30)

„Thunder“: Paulas George‘as 23 (6/17 met., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Dennisas Schroderis 22, Stevenas Adamsas 18 (9/12 met., 8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kl.), Jerami Grantas 13, Patrickas Pattersonas 10 taškų.

„Pelicans“: Julius Randle‘as 26 (10/10 met., 2/2 trit., 4/4 baud.), Jrue Holiday 22 (14 rez. perd., 6 kl.), Anthony Davisas 20 (7/20 met., 5 kl.), Nikola Mirotičius 16 (16 atk. kam.), Ianas Clarkas 10 taškų.

Gražiausi Paulo George'o žaidimo epizodai:

Los Andželo „Clippers“ (6-4) – Minesotos „Timberwolves“ (4-7) 120:109 (31:33, 32:26, 29:25, 28:25)

„Clippers“: Danilo Gallinari ir Tobias Harrisas (10 atk. kam.) po 22, Lou Williamsas 20 (7/17 met., 6 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 13, Bobanas Marjanovičius (9 atk. kam.) ir Patrickas Beverley po 10 taškų.

„Timberwolves“: Derrickas Rose‘as 21 (8/20 met.), Karl-Anthony Townsas (12 atk. kam., 3 per. kam., 4 blk.) ir Jimmy Butleris po 20, Taj Gibsonas 15 (9 atk. kam.), Andrew Wigginsas 13 taškų (4/16 met.).

„Golden State Warriors“ (10-1) – Memfio „Grizzlies“ (5-4) 117:101 (29:31, 29:27, 34:15, 25:28)

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (11/21 met.), Kevinas Durantas 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Stephenas Curry 19 (6/17 met., 7 rez. perd.), Alfonzo McKinnie 14, Quinnas Cookas 13 taškų.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 18, Shelvinas Mackas ir Jarenas Jacksonas (5 blk.) po 15, Garrettas Temple’as 13 taškų.