Šioje dvikovoje lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį aikštės šeimininkai laimėjo 35:14 ir įpusėjus rungtynėms turėtą 2-iejų taškų persvarą padidino iki 23-ijų.

„Warriors“ tuomet pelnė 6 taškus iš eilės paskutiniame kėlinyje ir svečiai buvo priversti iškelti baltą vėliavą.

Bostono komandoje Jaysonas Tatumas pelnė 21 iš savo 28 taškų pirmoje rungtynių dalyje.

Finalo serija keliasi į Bostoną – kitos rungtynės vyks trečiadienį.

Warriors“: Stephenas Curry 29, Jordanas Poole 17, Kevonas Looney 12, Andrew Wigginsas ir Klay Thompsonas po 11.

Celtics“: Jaysonas Tatumas 28, Jaylenas Brownas 17, Derrickas White'as 12.