Jie svečiuose sulig Nikolos Jokičiaus metimu praktiškai iš aikštės vidurio prieš pat nuaidint finalinei sirenai 130:127 (34:33, 36:30, 24:44, 36:20) patiesė San Fransisko „Golden State Warriors“ (16-18) kariauną.

Ketvirto kėlinio viduryje atsilikę net 18 taškų skirtumu (105:123) Kolorado atstovai nepasidavė ir su N. Jokičiaus dvitaškiu tiksint paskutinei dvikovos minutei rezultatą išlygino, o po Stepheno Curry klaidos įgijo teisę ir į paskutinę ataką.

Kadangi kamuolį teko išsimesti iš savo aikštės pusės, N. Jokičiui teko atakuoti iš labai toli, tačiau jo šūvis nuo lentos buvo taiklus.

Iš viso dukart NBA lygos MVP nugalėtojams surinko 34 taškus (11/14 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/7 baudos), 9 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

30 taškų pridėjo Aaronas Gordonas (9 atk. kam.), 24 – Jamalas Murray'us.

Šeimininkams S. Curry sukaupė 30, o Klay'us Thompsonas – 25 taškus.

Kitame susitikime Milvokio „Bucks“ (25-10) krepšininkai taip pat išvykoje 125:121 (38:31, 26:28, 29:34, 32:28) palaužė Sant Antonijaus „Spurs“ (5-29) kolektyvą.

Likus žaisti tris su puse minutės „Bucks“ dar atsiliko (112:117), bet tuomet Giannis Antetokounmpo įmetė du dvitaškius su pražangomis bei du tritaškius ir vienas perlaužė mačo eigą.

Krepšinio monstras iš Graikijos iš viso suvertė net 44 taškus (17/25 dvitaškių, 2/3 tritaškiai, 4/6), sugriebė 14 atšokusių kamuolių ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Damianas Lillardas pasiūlė 25 taškus ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“ gretose 34 Devinas Vassellas (8/12 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai), 27 – Victoras Wembanyama (8/10 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 5/6 baudos, 9 atk. kam., 5 blokai).