Nors pirmosios komandų tarpusavio rungtynės baigėsi tik trijų taškų skirtumu ir pakurstė kalbas apie „Timberwolves“ šansus mesti rimtesnį iššūkį Vakarų konferencijos nugalėtojams, šios nakties dvikova tokias ambicijas pavertė tiesiog komiškomis.

Pirmame kėlinyje solidesne nei įprasta gynyba pasižymėję svečiai iš Minesotos vadeles paleido antro ketvirčio pradžioje. Derricko Rose'o ir Jamalo Crawfordo atveriamomis spragomis pasinaudoję „Rockets“ pradėjo spurtą 16:1, o po dviejų kėlinių jau turėjo solidžią penkiolikos taškų persvarą.

Hjustono komandoms šansams nė kiek nepakenkė siaubingas Jameso Hardeno pasirodymas. Pagrindiniu MVP rinkimų favoritu laikomas gynėjas turėtų džiaugtis, jog savo balsus lygos apžvalgininkai pateikė iškart po reguliariojo sezono pabaigos – Hardenas šiąnakt pataikė vos 2 metimus iš 18 bei tik 1 tritaškį iš 10.

Tai tik ketvirtas atvejis lygos istorijoje, kai bent 18 metimų atkrintamosiose varžybose išmetęs krepšininkas tesugebėjo iš jų realizuoti tik 2. Tokius rezultatus be Hardeno yra užfiksavę LeBronas Jamesas, Karlas Malone'as bei 1994-ų metų septintose superfinalo serijos rungtynėse tą padaręs Niujorko „Knicks“ gynėjas Johnas Starksas.

Komandos lyderio tragišku taiklumu „užsikrėtė“ ir dar du snaiperiai – Trevoras Ariza ir Ericas Gordonas, kartu pataikę vos 5 iš 20 mestų tritaškių.

Viso Hjustono ekipa išmetė net 52 tolimus metimus, iš kurių tikslą pasiekė 16 bandymų.

Minesotos ekipoje dar vienas nuviliančias rungtynes sužaidė reguliariajame sezone dominavęs aukštaūgis Karl-Anthony Townsas. Daugiausiai dvigubų dublių visoje lygoje surinkęs krepšininkas šiąnakt pelnė tik 5 taškus, o per pirmąsias dvejas serijos rungtynes pasižymi 6,5 taško vidurkiu.

Milžiniškas „Rockets“ atotrūkis lėmė komandų rezervinių krepšininkų galimybę pasireikšti ketvirtame susitikimo kėlinyje. Tokios aplinkybės leido serbui Nemanjai Bjelicai tapti rezultatyviausiu „Timberwolves“ žaidėju, o Hjustono sirgalius pradžiugino pirmieji kino Zhou Qi taškai atktrintamosiose NBA varžybose.

„Rockets“: Chrisas Paulas 27 (10/18 met., 3/5 trit., 8 rez. perd.), Geraldas Greenas 21 (5/12 trit., 12 atk. kam.), Trevoras Ariza 15 (3/10 trit.), Jamesas Hardenas 12 taškų (7 rez. perd.).

„Timberwolves“: Nemanja Bjelica 16 (8 atk. kam.), Andrew Wigginsas 13 (6/14 met., 8 atk. kam.), Jimmy Butleris 11 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės Minesotoje vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 2 val. 30 min. Lietuvos laiku.