37-erių metų puolėjas atvedė Los Andželo „Lakers“ (26-28) į pergalę namuose po pratęsimo 122:115 (29:42, 27:29, 31:13, 24:27; 11:4) prieš Niujorko „Knicks“ (24-29) klubą.

Pats Karalius, ketvirto kėlinio pabaigoje tritaškiu galėjęs išspręsti visus reikalus ir be papildomų penkių minučių, užfiksavo ketvirtą savo trigubą dublį sezone: jis sumetė 29 taškus (11/17 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 1/2 bauda), sugriebė 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Vangiai mačą pradėję „Lakers“ krepšininkai antrame kėlinyje turėjo net 21 taško deficitą (41:62), bet sugebėjo jį likviduoti per 12 minučių ir trečiame ketvirtyje jau patys atsidūrė priekyje – 80:79.

Svariai prie kaliforniečių pergalės prisidėjo ir Malikas Monkas su 29 taškais bei Anthony Davisas, suvertęs 28 taškus (13/19 dvitaškiai, 2/5 baudos) ir nusiėmęs 17 kamuolių.

Tuo metu Russellas Westbrookas iš žaidimo pataikė tik 1 metimą iš 10 ir finišavo su 5 taškais (6 rez. perd., 4 klaidos).

„Knicks“ gretose 36 taškus sukaupė R. J. Barrettas (9/18 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 6/9 baudos, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), 32 – Juliusas Randle'as (9/18 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 8/10 baudos, 16 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blokai).

Retą progą pasireikšti gavo ir lietuvių kilmės Ignas Brazdeikis, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (12-42) ekipa savo aikštėje 111:135 (24:37, 32:39, 25:32, 34:27) neprilygo Memfio „Grizzlies“ (37-18) kolektyvui.

Trečiame kėlinyje skirtumui tarp komandų viršijus 30 taškų (69:100) 5 aikštę žengęs Iggy jau pirmąją minutę įskraidino du tritaškius, vėliau dar realizavo ir vieną baudą iš dviejų, o paskutiniame ketvirtyje įmetė tris dvitaškius.

Iš viso I. Brazdeikis per 16 min. pasižymėjo 13 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 bauda) ir 3 atkovotais kamuoliais.

Šeimininkams 22 taškus parūpino Cole'as Anthony, 17 – Jalenas Suggsas.

Nugalėtojams 33 taškus surinko Ja Morantas, 21 – Jarenas Jacksonas.