Mike'o Browno auklėtiniai svečiuose 130:120 (28:37, 44:20, 32:35, 26:28) pranoko šių metų lygos taurės laimėtojus Los Andželo „Lakers“ (34-30) vyrus.

Slogiai susitikimą pradėję „Karaliai“ pirmojo kėlinio pabaigoje pavojingai atsiliko – 18:37, tačiau tuomet spurtavo net 59:20 ir trečio ketvirčio pradžioje jau patys diktavo sąlygas – 77:57.

Per likusį laiką „Lakers“ atkurti intrigos taip ir nebepavyko.

Nugalėtojams net 44 taškus sušveitė ir karjeros rekordą pakartojo De'Aaronas Foxas (17/26 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 4/5 baudos), 26 taškus pridėjo Malikas Monkas (8 rez. perd.).

Tuo metu įspūdingą dvigubų dublių seriją tęsiantis Domantas Sabonis užfiksavo ir dar vieną trigubą dublį. Lietuvis per 37 minutes pasižymėjo 16 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 2/3 baudos), 20 atkovotų ir 2 perimtais kamuoliais, 12 rezultatyvių perdavimų bei 3 klaidomis.

D. Saboniui tai buvo jau devinta iš tiek pat galimų laimėta tiesioginė akistata su Anthony Davisu (9-0). Pastarasis tenkinosi 14 taškų (5/13 metimai iš žaidimo) ir 11 nusiimtų kamuolių.

LeBronas Jamesas suvertė 31 (9/12 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 10/10 baudų, 13 rez. perd.), o Rui Hachimura – 29 taškus (10/12 dvitaškių, 3/5 tritaškiai).

Dviejų Vakarų konferencijoje aršiai lenktyniaujančių klubų tarpusavio balansas taip pat nusvyro šiuo metu septiną poziciją užimančių „Kings“ naudai – 3:1.