Pernai visiškais lygos pastumdėliais buvę San Antonijaus „Spurs“ (3-2) krepšininkai pasiekė jau trečią pergalę iš penkių galimų ir su fenomenaliuoju prancūzų talentu toliau triukšmauja už Atlanto.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Greggo Popovichiaus vadovaujami „Spurs“ svečiuose antrą kartą iš eilės 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) patiesė vienais pagrindinių šio sezono NBA favoritų laikomus Finikso „Suns“ (2-3) vyrukus.

Jau nuo pat pradžių dominavę teksasiečiai antrojo kėlinio viduryje triuškino savo varžovus beveik dvigubai – 55:28.

Prie to svariausiai prisidėjo jaunasis V. Wembanyama, kuris rungtynių metu tapo pirmu žaidėju nuo Shaquille'o O'Nealo 1992-aisiais, kuris per pirmus penkis debiutinius savo NBA mačus sugebėjo pasižymėti bent 85 taškais, 35 nusiimtais kamuoliais ir 10 blokų.

Nors lemiamame kėlinyje „Suns“ buvo pavykę išlyginti rezultatą (116:116), „Spurs“ atsakė spurtu 12:0, o 10 taškų vien jo metu suvertė būtent V. Wembanyama.

Iš viso Victoras surinko net 38 taškus (12/20 dvitaškių, 3/6 tritaškiai, 5/6 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

19 taškų pridėjo Zachas Collinsas (3/3 tritaškiai, 8 atk. kam.).

„Saulių“ nuo užtemdymo neišgelbėjo nei Devinas Bookeris su 31 (5/7 tritaškiai, 13 rez. perd., 9 atk. kam., 5 klaidos), nei Kevinas Durantas su 28 taškais.