Nugalėtojų gretose Domantas Sabonis žaidė 37 minutes, pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo net 21-ą kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 4 asmenines pražangas.

D. Sabonio sąskaitoje – 25-as dvigubas dublis paeiliui. Tai antra ilgiausia tokia serija klubo istorijoje, o rekordas priklauso Oscarui Robertsonui – 29 dvigubi dviženkliai iš eilės.

„Hawks“ ekipoje trūko gynėjo Trae Youngo, kuris šeštadienį patyrė smegenų sukrėtimą.

Po pirmosios mačo pusės „Kings“ pirmavo 57:40, o trečiame atitrūko 66:42. Svečiai atsakė atkarpa 16:2 ir deficitą sumažino iki 10 taškų.

Prieš lemiamą ketvirtį „Kings“ spurtavo 13:2 ir vėl disponavo solidžiu pranašumu – 87:66.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai neleido „Hawks“ ekipai ženkliau priartėti ir pirmenybėse iškovojo 24-ą pergalę.

Sakramento klubas Vakaruose užima 7-ą vietą, „Hawks“ Rytuose žengia 10-oje pozicijoje.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 32, Domantas Sabonis 14, Keeganas Murray ir Malikas Monkas po 13 taškų.

„Hawks“: Dejounte Murray 35, Bogdanas Bogdanovičius 18, Saddiqas Bey 13 taškų.

Artimiausias rungtynes „Kings“ žais sausio 26-ą „Golden State Warriors“ arenoje.