Svečiai dvikovą pradėjo gerokai sėkmingiau ir pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo 27:11, o antro ketvirčio viduryje įgijo ir 21 taško persvarą – 38:17. Vis dėlto Oklahomos vyrai nepasimetė ir dar iki didžiosios pertraukos sumažino savo deficitą perpus (47:57), o trečiame kėlinyje ir pavijo bei pralenkė savo varžovus – 84:80.

Vis dėlto likusį laiką rezultatas išliko apylygis ir viskas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Pergalingą metimą likus žaisti 0,4 sekundės pataikė ne kas kitas, o Serge'as Ibaka, kurio paslaugų vasarą „Thunder“ atsisakė ir į jo vietą pasikvietė 20-metį Domantą Sabonį.

Šį kartą D. Sabonis buvo labai blankus ir per 18 minučių tesurinko 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškis), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė. Lietuvio +/- rodiklis buvo prasčiausias iš visų šeimininkų starto penketo žaidėjų – minus 4.

Tuo metu jo tiesioginis oponentas S. Ibaka ne tik tapo mačo didvyriu, bet ir sužaidė geriausią ne tik sezono, bet ir karjeros mačą – jis per 37 min. pelnė 31 tašką (naujas karjeros rekordas: 11/17 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/3 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir blokavo 4 varžovų metimus.

„Thunder“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir trečią trigubą dublį šį sezoną bei 40-ą karjeroje pasiekusio Russello Westbrooko pasirodymas. Gynėjo sąskaitoje – 41 taškas (14/18 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 13/18 baudos), 16 rezultatyvių perdavimų ir 12 atkovotų kamuolių.

Įdomu, kad prieš tai „Thunder“ krepšininkai tuomet, kai R. Westbrookas surinkdavo trigubą dublį, buvo laimėję 20 susitikimų iš eilės.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 41 (12 atk. kam., 16 rez. perd.), Enesas Kanteris 16, Andre Robersonas 14 (4 blokai), Stevenas Adamsas 13, Victoras Oladipo 12 taškų.

„Magic“: Serge'as Ibaka 31, Elfridas Paytonas 23 (9 rez. perd.), Evanas Fournier 21 (3/4 tritaškiai), Aaronas Gordonas ir D. J. Augustinas po 12, Jeffas Greenas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)