Po dviejų kėlinių švieslentė dar fiksavo lygų rezultatą – 50:50.

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Ouklando spurtavo 14:2 ir įgijo solidžią persvarą.

Trečiąjį ketvirtį „Golden State Warriors“ laimėjo net 42:24 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 92:72.

Orlando „Magic“ paskutiniame kėlinyje nebepavyko grąžinti intrigos ir mačas baigėsi įtikinama svečių pergale.

Nugalėtojų gretose puikiai iš toli atako Stephenas Curry, pataikęs 7 tritaškius iš 13 bandymų, dar tiksliau šaudė Klay'us Thompsonas, pataikęs 7 tritaškius iš 9-ių ir pelnęs 21 tašką.

Orlando „Magic“ ekipa Rytų konferencijoje užima 12 vietą, Ouklando „Golden State Warriors“ Vakaruose užtikrintai žengia pirmoje vietoje.

„Magic“ (18/28): E. Paytonas 23, C. J. Watsonas, J. Greenas, B. Biyombo ir N. Vuječičius po 12, S. Ibaka 10 taškų.

„GSW“ (38/6): S. Carry 27 (1/2 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), K. Thompsonas 21, K. Durantas 15, Z. Pachullia 14, J. McGee 13, P. McCawas 10 taškų.