Dalaso klubo neišgelbėjo rezultatyvus Luka Dončičius. Slovėnas per 37 minutes pelnė 35 taškus, bet prastai svaidė iš toli (2/10 trit., 8/13 dvit., 13/13 baud.), taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei padarė 4-ias klaidas.

Jam sėkmingai talkino nuo suolo kilęs Christianas Woodas – 25 taškai, tačiau trūko svaresnės startiniame penkete mačą pradėjusių komandos draugų pagalbos: 15 taškų pelnė Spenceris Dinwiddie, 10 pridėjo Reggie Bullockas.

Nugalėtojų gretose Devinas Bookeris pelnė 28 taškus, dvigubą dublį fiksavo DeAndre Aytonas – 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Tai tik pirmosios rungtynės, turime pora naujų vaikinų, turime dar dirbti kartu. Liko 81-erios rungtynės, būsime pasirengę savo geram krepšiniui“, – vylėsi slovėnas.

Dalasas trečio kėlinio pradžioje turėjo 22-ų taškų pranašumą (67:45), tačiau prieš lemiamą kėlinį „Suns“ sumažino skirtumą iki kovinio atstumo (76:81).

Ketvirtame kėlinyje kovoje taškas į tašką nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis.

Likus 1:38 min. techninę pražangą užsidirbo Luka Dončičius ir Devinas Bookeris baudos metimu didino šeimininkų pranašumą 105:100.

Slovėnas išprovokavo Camerono Payne'o pražangą, pataikė baudas, o apsigynus L. Dončičius lygino rezultatą dvitaškiu su pražanga – likus 32 sek. 105:105.

Lemiamos atakos metu akys krypo į Deviną Bookerį, tačiau dvigubos gynybos sulaukęs „Saulių“ lyderis kamuolį atmetė naujokui Damionui Lee, kuris tiksliu dvitaškiu išvedė „Suns“ priekį (107:105).

„Mavericks“ turėjo dar 9,7 sek., tačiau L. Dončičiaus tritaškis skriejo pro šalį.

Iš „Golden State Warriors“ į „Suns“ persikėlęs D. Lee be pergalingo dvitaškio lemiamame kėlinyje pataikė tris svarbius tritaškius ir mačą baigė su 11 taškų.

Kiti trečiadienio NBA rezultatai:

Detroito „Pistons“ – Orlando „Magic“ 113:109 (17:28, 40:27, 34:28, 22:26)

Indianos „Pacers“ – Vašingtono „Wizards“ 107:114 (25:36, 27:24, 25:27, 30:27)

Atlantos „Hawks“ – Hjustono „Rockets“ 117:107 (26:20, 33:30, 25:30, 33:27)

Majamio „Heat“ – Čikagos „Buls“ 108:116 (33:28, 26:31, 27:37, 22:20)

Toronto „Raptors“ – Klivlando „Cavaliers“ 108:105 (28:22, 23:35, 25:27, 32:21)

Memfio „Grizzlies“ – Niujorko „Knicks“ 115:112 (25:23, 36:23, 24:33, 23:29, 7:4)

Minesotos „Timberwolves“ – Oklahomos „Thunder“ 115:108 (35:22, 30:30, 22:35, 28:21)

San Antonijaus „Spurs“ – Šarlotės „Hornets“ 102:129 (22:38, 25:30, 28:30, 27:31)

Jutos „Jazz“ – Denverio „Nuggets“ 123:102 (37:30, 38:23, 19:27, 29:22)