Šeimininkams nesutrukdė ir tai, jog ekipos trenerių štabas nusprendė šiose rungtynėse suteikti poilsio praeitame sustikime kairės blauzdos raumens skausmus pajutusiam Kevinui Durantui. Be vieno pagrindinių savo krepšininkų žaidę „Warriors“ neblizgėjo puolime, tačiau savoje aikštės pusėje absoliučiai sukaustė varžovų žaidimą ir šventė lengvą pergalę.

Pirmoje rungtynių pusėje „Trail Blazers“ sugebėjo pasipriešinti varžovams ir artėjant ilgajai pertraukai ekipas skyrė tik keturi taškai, tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi prieštaringos reputacijos vidurio puolėjas JaVale‘as McGee, padėjęs šeimininkams užbaigti pirmąją rungtynių pusę turint devynių taškų persvarą.

Vieno iš garsiausių NBA aukštaūgių Shaquille‘o O‘Nealo nuolatos per dantį traukiamas vidurio puolėjas šiose rungtynėse sugebėjo pataikyti visus septynis iš žaidimo atliktus metimus ir pakartoti 1992-ais metais Chriso Gatlingo pasiektą „Warriors“ atkrintamųjų varžybų rekordą.

Be traumuoto bosnio Jusufo Nurkičiaus besiverčiantys „Trail Blazers“ su sunkumais susidūrė stabdydami ir kitą varžovų aukštaūgį Zazą Pachulią. Gruzinas pirmuosius savo metimus prametė tik ketvirtajame rungtynių kėlinyje, kai ekipas skyrė milžiniškas skirtumas, o „Oracle“ arenoje susirinkę žiūrovai ovacijomis palydėjo vidurio puolėjo bandymą pataikyti tritaškį.

Priekinės linijos krepšininkų indėlis leido šeimininkams kompensuoti prastą starto penketo gynėjų Stepheno Curry ir Klay Thompsono žaidimą. „Warriors“ snaiperiai šiame sustikime pataikė vos 12 iš 35 metimų iš žaidimo ir prarado net 10 kamuolių, tačiau ir tai nesutrukdė Steve‘o Kerro auklėtiniams nepalikti varžovams nė mažiausios vilties iškovoti pergalę.

Dar nesėkmingiau rungtynės susiklostė tiesioginiams S. Curry ir K. Thompsono oponentams Damianui Lillardui ir C.J. McCollumui. Pirmajame tarpusavio susitikime net 75 taškus sumetę Portlando ekipos lyderiai šiąnakt užklimpo varžovų gynyboje ir surinko atitinkamai 12 ir 11 taškų, o ketvirtame kėlinyje nuo suolo stebėjo rezervinių komandos krepšininkų žaidimą.

Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė universalusis Draymondas Greenas, per 30 minučių surinkęs tik 6 taškus, tačiau prie jų pridėjęs 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 3 blokus.

Šeštadienio rytą, 5:30 Lietuvos laiku, trečiosios serijos rungtynės vyks Portlande.

„Warriors“: Stephenas Curry 19 (6/18 met., 4/12 trit.), Klay Thompsonas 16 (6/17 met.), JaVale‘as McGee 15 (13 min., 7/7 met., 5 atk. kam., 4 blk.), Ianas Clarkas 13, Zaza Pachulia 10 taškų.

„Trail Blazers“: Maurice‘as Harklessas 15 (5/14 met.), Damianas Lillardas 12 (5/17 met., 0/4 trit.), C.J. McCollumas 11 (4/17 met., 5 kl.), Shabazzas Napieras 10 taškų.