Abi komandos žaidė antrą naktį iš eilės, bet gilesnę rotaciją turėjusi „Kings“ ekipa po trijų kėlinių pirmavo 94:75.

Nors paskutiniame kėlinyje „Mavericks“ krepšininkams pavyko atkurti intrigą, o likus žaisti 7 sek. komandas skyrė tik 3 taškai (115:118), tačiau lemiamu momentu du baudų metimus realizavęs Harrisonas Barnesas užtvirtino trečią iš eilės „Karalių“ pergalę.

Asmeninių pražangų limitą išnaudojęs D. Sabonis per 36 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trt., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet net 6 sykius suklydo.

Pagal atkovotus kamuolius NBA lygoje pirmaujantis 27-erių lietuvis (vid. 12,7 per rungtynes) dvigubo dublio statistiką šį sezoną surinko jau 41 kartą (per 44 žaistas rungtynes).

„Kings“ gretose žibėjo De'Aaronas Foxas. 26-erių įžaidėjas per 37 minutes surinko 34 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ ekipoje išsiskyrė L. Dončičius. Tiesa, praėjusią naktį net 73 taškus į Atlantos „Hawks“ krepšį suvertęs slovėnas šį kartą buvo ne toks aštrus ir aikštę paliko su 28 taškais.

Net 46 minutes ant parketo praleidęs krepšininkas taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (10 atk. kam., 17 rez. perd.), Grantas Williamsas 27, Timas Hardaway 19, Dereck Lively 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34, Harrisonas Barnesas 20, Kevinas Huerteris 18, Domantas Sabonis 17 (11 atk. kam.), Keeganas Murray 15, Malikas Monkas 9.