Kalifornijos valstijos atstovai svečiuose per pratęsimą 142:143 (37:32, 29:36, 25:27, 37:33; 14:15) nusileido Milvokio „Bucks“ (28-12) komandai.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 8 minutes „Karaliai“ atsiliko 98:110, tačiau pataikė kelis tritaškius paeiliui ir prisivijo varžovus, o likus porai sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos pratęsimą drąsiu prasiveržimu prieš Giannį Antetokounmpo išplėšė De'Aaronas Foxas – 128:128.

Tuo metu per papildomas penkias minutes arčiau sėkmės buvo jau svečiai, kurie likus 18 sek. pirmavo 141:137, o Malikas Monkas dar metė ir dvi baudas. Abi jos skriejo pro šalį, tritaškį smeigė Brookas Lopezas, prie baudų metimų linijos stojęs D. Foxas realizavo vieną iš dviejų – 142:140.

Šeimininkai savo atsakui dar turėjo apie 5 sek. ir jiems to užteko: iš už galinės linijos išsimestą kamuolį priėmęs Damianas Lillardas persivarė jį per aikštės vidurį ir paleido taiklų tolimą šūvį per jo neuždengusius D. Sabonį bei D. Foxą – 142:143.

Iš viso D. Lillardas finišavo su 29 (4/10 dvitaškiai, 5/13 tritaškiai, 6/6 baudos, 8 rez. perd.), o G. Antetokounmpo – 27 taškais (10 atk. kam., 10 rez. perd.). Malikas Beasley pridėjo 23 (5/9 tritaškiai), Bobby Portisas – 22 taškus. „Bucks“ vertėsi be Khriso Middletono.

„Kings“ gretose rezultatyviausi buvo D. Foxas su 32 (12/26 metimai iš žaidimo), M. Monkas su 28 ir Kevinas Huerteris su 26 taškais (10 atk. kam.).

Savo ruožtu Domantas Sabonis pasižymėjo jau dešimtu šį sezoną trigubu dubliu. Daugiau už jį kol kas yra sukaupęs tik Nikola Jokičius (12).

Lietuvio sąskaitoje – 21 taškas (8/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/2 baudos), 13 sugriebtų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Beje, Sakramento ekipa mačą užbaigė be vyriausiojo trenerio Mike'o Browno, kuris iš savo darbo vietos buvo išprašytas dar ketvirto kėlinio pradžioje dėl labai aršiai reikštų priekaištų teisėjams.