Donatas Motiejūnas trenerio Mike'o D'Antoni sprendimu liko ant atsarginių suolo, nuo kur stebėjo buvusio bendraklubio Jameso Hardeno šou. Pastarasis per 38 minutes pelnė 38 taškus, atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir pakartojo savo asmeninį rekordą. Jis pataikė 7 dvitaškius iš 12, 5 tritaškius iš 12, 9 baudas iš 11, dar 7 kartus atkovojo kamuolį.

Hjūstono ekipa šventė jubiliejinę 50-ą pergalę šiame NBA čempionate. Nugalėtojams Patrickas Beverly surinko 17, Ericas Gordonas – 14, Ryanas Andersonas – 13, o brazilas Nene Hilario – 12 taškų.

„60 pergalių būtų dar geriau“, – pastebėjo nugalėtojų treneris M. D'Antoni. – Tada galėtume švęsti. O 50 – ne.“

Iki reguliaraus sezono pabaigos „raketoms“ lieka dar 10 rungtynių.

Po DeMarcuso Cousinso tritaškio, likus 2 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos „Pelicans“ pirmavo 2 taškais, bet H. Hardenas -2 deficitą labai greitai pavertė +5 persvara (110:105) ir mačo baigtis tapo aiški.

Naujojo Orleano komandoje išsiskyrė Anthony Davisas (33 tšk.) ir minėtas D. Counsinsas (29 tšk.).

„Rockets“ (50/22) – „Pelicans“ (30/42) – 117:107 (28:33, 21:17, 31:29, 37:28).