Šis praleistų taškų skaičius Jeffo Hornaceko auklėtiniams tapo nemaloniu rekordu – rezultatyvesnes rungtynes savo varžovams šiame sezone „Knicks“ leido sužaisti tik keturių pratęsimų dramoje prieš Atlantos „Hawks“, kai varžovams nusileido 139:142.

Be pratęsimų pasibaigusiose rungtynėse 131 ar daugiau taškų į savo krepšį Niujorko ekipa paskutinį kartą praleido prieš penkerius metus, 2011-ųjų sausio 12-ąją dieną, kai išvykoje 125:131 nusileido Jutos „Jazz“ krepšininkams.

Šiose rungtynėse nuo suolo taip ir nepakilo lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Paskutinį kartą rungtynėms registruotas Kuzia aikštėje nepasirodė dar praėjusiųjų metų gruodžio 30-ąją dieną. Žemu penketu rungtyniavę „Knicks“ įprastai lietuviui tenkančias minutes patikėjo Justinui Holiday ir Ronui Bakeriui bei epizodiškai aikštėje pasirodžiusiam senegaliečiui Maurice‘ui Ndourui.

Prieš be traumuotų Danilo Gallinari ir Kennetho Fariedo rungtyniavusius „Nuggets“ Jeffas Hornacekas pirmą kartą nuo rungtynių pradžios išbandė Kristapo Porzingio ir Carmelo Anthony priekinės linijos tandemą. Tai buvo pirmas kartas latvio NBA karjeroje, kai rungtynes jis pradėjo startinio vidurio puolėjo pozicijoje.

Nors K. Porzingis neįprastam vaidmenyje pasirodė pakankamai solidžiai ir sužaidė rezultatyvias rungtynes, dėmesio centre atsidūrė varžovų vidurio puolėjas Nikola Jokičius. Nuo susitikimo pradžios gerą žaidimą demonstravusio serbo nesustabdė nei vienas iš „Knicks“ aukštaūgių ir Denverio vidurio puolėjas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Pirmą kartą savo NBA karjerose vienas prieš kitą tuo pačiu metu aikštėje žaidė Ispanijos talentai broliai Hernangomezai. „Nuggets“ atstovaujantis jaunėlis Juancho ant parketo praleido daugiau minučių, tačiau M. Kuzminsko komandos draugas Willie sužaidė efektyvesnes rungtynes, dviženklį pelnytų taškų skaičių surinkdamas per mažiau nei 10 minučių.

Dvikova prasidėjo uraganiniu tempu ir jau po pusantros minutės švieslentėje degė skaičiai 9:7. Visgi tokį efektyvumą puolime išlaikė tik viena komanda ir jau po trijų kėlinių „Knicks“ į savąjį krepšį buvo praleidę 100 taškų.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkus į lemiamą spurtą pakelti bandė Carmelo Anthony, smeigęs tris tritaškius iš eilės, tačiau nepaisant puikaus savo lyderio žaidimo „Knicks“ nesugebėjo sumažinti taškus po taškų skylėtos Niujorko gynybos dėka rinkusių varžovų atotrūkio.

Sprendimas naudotis skurdžia varžovų priekinės linijos rotacija ir rungtynes pradėti Derricko Rose‘o, Brandono Jenningso, Courtney Lee, C. Anthony ir K. Porzingio sudarytu starto penketu atsisuko prieš pačią „Knicks“ ekipą ir ketvirtas rungtynes paeiliui namie žaidęs Niujorko klubas patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

„Knicks“: Carmelo Anthony 33 (6/10 trit.), Kristapas Porzingis 17, Kyle‘as O‘Quinnas 16 (8/9 met., 6 atk. kam., 4 blk.), Derrickas Rose‘as 13, Willie Hernangomezas 12 taškų (9 min., 6/7 met., 4 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 40 (17/23 met., 2/3 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Wilsonas Chandleris 19, Jameeras Nelsonas (4/6 trit., 12 rez. perd.) ir Gary Harrisas po 16, Willas Bartonas 15, Darrellas Arthuras 13 taškų.

Penkerių namų rungtynių seriją „Knicks“ užbaigs sekmadienį, 22:30 Lietuvos laiku namuose priimdami San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.