Rungtynėse be gynybos svečiai iš Indianapolio per pirmus du kėlinius praleido net 86 taškus ir atsiliko dviženkliu skirtumu (73:86), tačiau po didžiosios pertraukos patys sumetė 84 ir išplėšė pergalę.

Rezultayviausiame šio sezono NBA mače komandos per minutę vidutiniškai rinko beveik 6,5 taško, kartu atliko 63 rezultatyvius perdavimus ir iš žaidimo atakavo didesniu nei 60 procentų taiklumu.

„Ristūnų“ gretose labiausiai siautėjo Tyrese'as Haliburtonas su 37 (2/3 dvitaškiai, 9/15 tritaškiai, 6/7 baudos, 16 rez. perd., 6 klaidos), Buddy Hieldas su 24 ir Bennedictas Mathurinas su 19 taškų.

„Vanagams“ Trae Youngas 38 (8/9 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 7/8 baudos, 8 rez. perd.), Dejounte Murray'us – 28 (4/6 tritaškiai, 5 rez. perd., 5 klaidos), o Bogdanas Bogdanovičius – 26 taškus.

Jau trečią nesėkmę namuose iš eilės patyrė Filadelfijos „76ers“ (10-4) krepšininkai, kurie per pratęsimą 119:122 (24:27, 29:38, 26:23, 31:22; 9:12) neatsilaikė prieš Klivlando „Cavaliers“ (8-6), neturėjusiems net trijų svarbių žaidėjų – Donovano Mitchello, Cariso LeVerto ir Isaaco Okoro.

„Kavalieriams“ 32 taškus parūpino Dariusas Garlandas (8 rez. perd.), 26 – Jarrettas Allenas (13 atk. kam.).

Šeimininkams 32 taškus sukaupė Joelis Embiidas (13 atk. kam., 5 rez. perd., 5 blokai, 6 klaidos), prametęs pergalingu galėjusį tapti dvitaškį ketvirto kėlinio pabaigoje. 30 taškų pridėjo Tyrese'as Maxey.

Kitose arenose užtikrintas pergales šventė Finikso „Suns“ (8-6), kurie 120:107 (34:21. 22:30, 38:31, 26:25) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (3-11), ir Los Andželo „Lakers“ (9-6), kurie 131:99 (32:17, 30:24, 40:34, 29:24) susitvarkė su Jutos „Jazz“ (4-10).

Nugalėtojams Kevinas Duranas sušveitė 31 (9 rez. perd.), o Anthony Davisas – 26 (16 atk. kam.) taškus.