Neįtikėtiną pasirodymą surengė „Nets“ lyderis Kevinas Durantas: dukart NBA čempionas rungtyniavo be keitimo (48 min.), pelnė 49 taškus (12/14 dvit., 4/9 trit., 13/16 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, tris kartus suklydo bei blokavo 2 varžovų metimus.

Jis – pirmasis NBA žaidėjas lygos istorijoje, kuris atkrintamosiose pelnė bent 45 taškus, atkovojo bent 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmoje rungtynių pusėje „Nets“ šaudė pro šalį, pataikė vos 4 iš 20 metimų iš žaidimo, vos 2 tritaškius iš 13-os, Giannio Antetokounmpo vedama „Bucks“ po dviejų kėlinių pirmavo 59:43.

Įpusėjus trečiam ketvirčiui svečiai dar turėjo 16 taškų pranašumą, tačiau ritmą pagavęs K. Durantas tapo nebesustabdomu.

Trečio kėlinio pabaigoje KD pelnė 11 taškų, o „Nets“ laimėjo atkarpą 18:6 ir šeimininkai prieš lemiamą kėlinį atsiliko 81:87.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus 5 min. po KD dviejų tritaškių ir baudos metimų „Nets“ atsidūrė priekyje 97:96.

Likus 50 sek. KD smeigė tritaškį ir suteikė „Nets“ 4-ių taškų persvarą (109:105).

Svečiai alsavo į nugarą (109:107, 111:108), tačiau „Nets“ paskutinėmis sekundėmis nesuteikė šansų varžovams ir po dviejų nesėkmių vėl serijoje išsiveržė į priekį.

Nugalėtojų gretose ant parketo grįžo Jamesas Hardenas, kuris šioje serijoje žaidė tik minutę pirmose rungtynėse ir iškrito iš rikiuotės dėl pakinklinės sausgyslės skausmų.

Gynėjas per 46 min. pelnė vos 5 taškus (1/10 iš žaidimo), prametė visus 8 tritaškius, pataikė dvitaškį ir 3 baudas, bet atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ ekipoje trūko įžaidėjo Kyrie Irvingo, kuris 4-ose rungtynėse susižeidė čiurną.

Pralaimėjusiųjų gretose „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo per 42 min. pelnė 34 taškus (14/22 met. iš žaidimo) bei atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Kevinas Durantas 49, Jeff Green 27 (7/8 trit.), Blake'as Griffinas 17, Landry Shamet 9 taškai.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (12/18 dvit., 2/4 trit., 4/7 baud., 12 atkov. kam.), Khris Middleton 25, Jrue Holiday 19, Brook Lopez 15, Pat Connaaughton 10 taškų.

Šeštosios Rytų konferencijos pusfinalio rungtynės vyks ketvirtadienį Milvokyje.