Nors antrojo kėlinio pabaigoje „Mavs“ pirmavo 15 taškų skirtumu (62:47), po didžiosios pertraukos susikaupę šeimininkai, daugiausiai Graysono Alleno pastangomis, panaikino visą turėtą deficitą ir netgi išsiveržė į priekį bei lemiamo ketvirčio pradžioje buvo priekyje 102:98.

Vis dėl to darbo iš peties vėl ėmęsis L. Dončičius greitai grąžino iniciatyvą į teksasiečių rankas ir šie nurūko į pergalę.

Luka pirmą kartą šiame sezone sumetė 50 taškų (7/9 dvitaškiai, 8/16 tritaškiai, 12/12 baudų, 6 atk. kam., 15 rez. perd.), o iš viso perkopė jau 10 tūkstančių per karjerą pelnytų taškų ribą.

23 taškus pridėjo Derrickas Jonesas, 20 – Dereckas Lively (10 atk. kam.), 18 – Timas Hardaway'us.

„Suns“ gretose žibėjo G. Allenas su 32 (4/5, 8/17) ir Chimezie Metu su 23 taškais (19 atk. kam.).

Devinas Bookeris tenkinosi 20 (10 rez. perd.), o Kevinas Durantas – 16 taškų (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

Šventės apkarto ir NBA taurės laimėtojams Los Andželo „Lakers“ (16-15), kurie namuose 115:126 (23:32, 34:26, 33:41, 25:27) neatsilaikė prieš vienvaldžius lyderius Bostono „Celtics“ (23-6).

Kalifornijos atstovų kailio neišgelbėjo ir galingas Anthony Daviso dublis – 40 taškų (13/22 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 8/10 baudos) ir 13 sugriebtų kamuolių.

Taureanas Prince'as finišavo su 17, o LeBronas Jamesas – su 16 taškų (9 atk. kam., 8 rez. perd.).

Nugalėtojams Kristapas Porzingis surinko 28 (9/11 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 4/7 baudos, 11 atk. kam.), Jaysonas Tatumas – 25 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaylenas Brownas – 19, o Derrickas White'as – 18 taškų (11 rez. perd.).