Tačiau net ir po šio pralaimėjimo Lietuvos vicečempionai dar turėjo vilties žengti tolyn. Vis dėlto visas galimybes nubraukė Salonikų PAOK komandos pergalė prieš Saratovo „Avtodor“ (104:99).

Vilniečiai su dviem pergalėmis ir septyniais pralaimėjimais dar giliau nugrimzdo į E grupės dugną. Kitą savaitę sostinės komanda namie sužais paskutines rungtynes, kuriose susitiks su ta pačia PAOK, tačiau tas mačas jau nieko nebelems.

Rungtynėse Sankt Peterburge „Lietuvos rytas“ situaciją kontroliavo beveik visą laiką. Tik ne ketvirtą kėlinį, kuomet užtikrinto žaidimo reikėjo labiausiai.

Trečiame kėlinyje po Mariaus Runkausko tritaškio vilniečiai buvo susikrovę 10-ties taškų persvarą (53:43), tačiau to neužteko – netrukus, ketvirto kėlinio pradžioje po Ryano Toolsono tritaškio „Zenit“ išsiveržė į priekį (75:74).

Tada ir prasidėjo visos svečių bėdos. Šeimininkai atkarpą laimėjo 9:0 ir taip likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes susikrovė septynių taškų persvarą (81:74).

Vėliau komandos įsivėlė į pražangų ir baudų metimų žaidimą, kuriame užtikrinčiau žaidė „Zenit“ (92:84). Ketvirtą kėlinį Vilniaus komanda pralaimėjo net 17:31.

Šiame mače „Lietuvos rytas“ vertėsi be treniruotėje galvą susitrenkusio ir netgi sąmonę trumpam praradusio Juliaus Juciko. Krepšininkas dėl traumos su komanda neskrido į Sankt Peterburgą.

„Lietuvos rytui“ jau galėjo padėti abu po traumų grįžę aukštaūgiai Antanas Kavaliauskas ir Artūras Gudaitis. Vidurio puolėjai padėjo vilniečiams laimėti kovą po krepšiu (34-30), tačiau labiausiai pralaimėtojams kišo koją klaidos (17 prieš varžovų 8).

„Zenit“: Ryanas Toolsonas 22, Janis Timma 18 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Kyle‘as Landry 13 (12 atk. kam., 24 naud. bal.), Andrejus Koščejevas 9, Artiomas Vikrovas 8 taškai.

„Lietuvos rytas“: Kšyštofas Lavrinovičius 16 (6 atk. kam., 24 naud. bal.), Marius Runkauskas 14, Antanas Kavaliauskas 11 (8 atk. kam.), Deividas Gailius ir Adas Juškevičius po 8, Rokas Giedraitis 6 taškai.